fbpx
Оставте заявку
на расчет ворот

Промислові рулонні брами – надійне та ефективне рішення для якісного захисту приміщень виробничого призначення. Вони характеризуються міцністю, невеликою вартістю та відносною невибагливістю.

Рулонні, швидкісні та шторні брами для промислових будівель – одна і та ж конструкція. Полімерне полотно високої гнучкості та легкості вкладене у сталевий каркас. Рух можливий завдяки циліндру, що встановлюється над просвітом. Коли потрібно відчинити проїзд, поліефірна ПВХ завіса намотується на вал, та навпаки.

Промислові швидкісні брами рухаються з прискоренням. Щоб повністю відчинити прохід, потрібні лічені секунди. Середня швидкість руху досягає 2,4-2,7 м/с. Завдяки цьому їх доцільно встановлювати у приміщеннях з високою прохідністю – там, де бувають часті переміщення працівників, спеціальної техніки або машин.

У Рівному на брами автоматичні рулонні ціна встановлена на досяжному рівні, замовити систему для свого промислового об’єкта пропонує Майстер-М. Ми маємо змогу виготовити якісні захисні системи для різноманітних промислових об’єктів, а саме:

 • автомийки та станції технічного обслуговування;
 • логістичні центри;
 • холодильні та морозильні камери (до -30°С);
 • зони зі спеціальним мікрокліматом;
 • склади.

Швидкісні автоматичні брами здатні істотно скоротити втрати тепла, захистити від пилу та протягів, перетворитися у «повітряний шлюз» і знизити рівень фонового шуму. Серед інших переваг конструкції варто зазначити відсутність обмежень за розмірами, мінімальну вагу, опцію повного самовідновлення, високу безпеку для співробітників, стійкість до механічних деформацій, тощо.

особенности монтажа
особенности монтажа

Як і рулонні гаражні брами автоматичні, промислова модель не є універсальною. Виробничі приміщення відрізняються одне від одного, тому Майстер-М пропонує захисні конструкції, які здатні ідеально врахувати особливості об’єктів.

Шторні брами для промислових будівель представлені у наступних варіантах:

 • Для об’єктів «приміщення-приміщення». Використовуються у вигляді перешкоди між зонами. Здатні витримувати вітрове навантаження до 70-90 км/г (залежить від розміру полотна). Швидкість розорювання/зачинення варіюється у діапазоні 0,8-2,7 м/с (залежить від моделі). В асортименті брами для торговельних підприємств, складів, виробництв з максимальною ізоляцією, морозильних камер. Також ми виготовляємо системи з аварійним виходом для співробітників.
 • Для об’єктів «вулиця-приміщення». Встановлюються у якості головної перешкоди між внутрішнім та зовнішнім сегментом будівлі. Характеризуються стійкістю до підвищеного вітрового навантаження (до 110 км/г). Для об’єктів, що працюють у складних кліматичних умовах, розроблене особливе рішення, здатне витримати пориви вітру до 140 км/г. Швидкість розорювання/зачинення вуличних брам досягає 2,4 м/с і залежить від обраної моделі, розміру полотна.

За запитом замовника можливе виготовлення конструкцій з нетиповими габаритами.

Полотно з поліестеру – характерна риса шторних брам. Воно може бути цілісним і гнучким або модульним – зібраним з окремих фрагментів. У такому випадку додатково застосовуються жорсткі деталі для опори.

Також Майстер-М має змогу доповнити брами вікнами або цілими секціями з прозорого полівінілхлориду. Це дозволить налагодити контроль над виробничими процесами, заощадити на освітленні приміщень.

Автоматичні брами рулонні мають просту, але вкрай ефективну конструкцію. Основою виступають надлегкі та дуже міцні матеріали, які не будуть обтяжувати виріб. Розглянемо найважливіші елементи докладніше:

 • Полотно. Гнучке та легке. Виготовляється з поліефірної панелі з ПВХ покриттям. Зовні виглядає як щільна плівка або блискуча тканина.
 • Каркас. Виконується з нержавіючої, пофарбованої або оцинкованої сталі.
 • Циліндр (вал). Розміщується над просвітом. При відкритті на нього намотується полотно. Вал обертається з фіксованою швидкістю.
 • Напрямні. Металеві профілі особливої конфігурації. Потрібні для обмеження траєкторії руху полотна.
 • Ущільнення. Захищають стики по периметру, щоб забезпечити оптимальний рівень герметичності. Мають вигляд спеціальних щіточок. Встановлюються уздовж напрямних.

Окрім цього, шторні брами для промислових будівель можуть оснащуватися світлопроникними вставками, вікнами та аварійними виходами для співробітників.

Автоматичні брами рулонні ідеально підходять тоді, коли потрібно максимально скоротити час, який зазвичай йде на проведення логістичних робіт. Потужний електропривод виконує усі необхідні завдання – піднімає та опускає полотно за першою вимогою.

Використання брам спільно з автоматикою допускає декілька варіантів управління та можливість підключення різноманітних пристроїв безпеки. Так, у більшості випадків ворота доцільно оснастити:

 • фотоелементами;
 • оптосенсорами;
 • радіоприймачами;
 • комутаційними комплектами;
 • крайками безпеки;
 • сигнальними лампами.

Електроприводи підбираються індивідуально з урахуванням безлічі моментів, а саме моделі брам, їх розміру та ваги. Також обов’язково розраховується потенційна інтенсивність експлуатації.

На промислові, як і на гаражні брами рулонні автоматичні ціна повністю відповідає заявленим якості та функціоналу. Встановлення приводу – гарантія підвищення комфорту щоденного використання, отримання суттєвих переваг. Серед них варто зазначити:

 • Захист. Приміщення будуть надійно закриті від сторонніх осіб. Завдяки приводу ризик злому або крадіжок мінімальний.
 • Безпека для колективу. Опція моментальної зупинки ходу при виникненні перешкод на шляху захистить співробітників від потенційних травм.
 • Довговічність. Строк служби швидкісних брам становить близько 3 500 000 циклів відкривання/закривання.
 • Безперебійність. Якісна автоматика відрізняється гарною чуйністю та постійністю. Зламання виключені, якщо дотримуватися простих правил з експлуатації.
 • Зручність. Контроль над положенням полотна можливий шляхом простого натискання на кнопку. Роздавши пульти уповноваженим особам, вдасться серйозно оптимізувати робочий процес.

Цікавлять промислові швидкісні брами з електроприводом? Повідомте по це менеджеру Майстер-М при першому зверненні. Спеціаліст врахує особливості об’єкта, що оснащується, проведе аналіз та запропонує кілька варіантів на вибір.

Успішність підприємства залежить від багатьох факторів. До них належать наявність сучасних виробничих потужностей, наймання досвідчених кваліфікованих фахівців, грамотну логістику та інше. Від того, наскільки оптимізовані всі процеси, прибутковість залежить не менше. Тому вкрай важливо підійти до всіх організаційно технічних питань з усією відповідальністю.

Багаторічний досвід роботи у сегменті виготовлення брам показав Майстер-М, наскільки необхідно правильно облаштувати в’їзди на підприємстві. Надійні шторні брами для промислових будівель здатні вивести бізнес на новий рівень. Проте і тут є один підводний камінь – потрібно не тільки купити якісну конструкцію, але і належним чином її встановити. Професійність монтажу – гарантія безперебійності, функціональності та довговічності систем.

У зв’язку з цим Майстер-М пропонує послугу правильного встановлення рулонних брам. Наші фахівці мають відповідну компетенцію та навички, володіють повним арсеналом необхідних знань та інструменту.

Швидкісні автоматичні брами припускають 3 види монтажу:

 • всередині просвіту;
 • з зовнішньої сторони в’їзду;
 • з внутрішньої сторони заїзду.

Вид встановлення визначається на підставі безлічі факторі, серед яких конструкційні особливості об’єкта, розмір та модель брам.

Хочете раз і назавжди забути про проблеми з повільним завантаженням/розвантаженням, недоліками з контролем за співробітниками та поганою ізоляцією? Замовте промислові рулонні брами у Майстер-М з доставленням та монтажем.

Якісний сервіс неможливий без оперативного зворотного зв’язку. Тому Майстер-М пропонує кілька способів, за допомогою яких можна не тільки оформити виготовлення конструкції на замовлення від виробника, а й отримати вичерпну консультацію по усім питанням.

Зв’язатися з менеджерами компанії можна:

 • телефонами (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25 або (067) 362-44-63;
 • через зручну контактну форму на сайті (обов’язково вкажіть номер для зв’язку);
 • електронною поштою office@master-m.com.ua.

Також усі зацікавлені у покупці особи можуть відвідати головний офіс компанії у місті Рівне на вул. Корольова 23А. На місці ви отримаєте максимум інформації про потрібні брами, дізнаєтеся ціну та строки виготовлення.

Продаж промислових рулонних брам завжди входив до переліку послуг Майстер-М. Більш того, обираючи нас, ви отримуєте можливість скористатися усіма перевагами професійного сервісу. Ми займаємося не лише виготовленням, а й доставленням, встановленням та обслуговуванням систем. Поспішайте замовити швидкісні брами за найкращою ціною в Рівному.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.