fbpx
Оставте заявку
на расчет

Основні особливості алюмінієвих вікон:

  • підвищена міцність конструкції;
  • надзвичайно великий термін експлуатації - 80 років без змін зовнішнього вигляду та властивостей вікна;
  • стильний сучасний вигляд;
  • можливість фарбування у будь-який колір;
  • гарні тепло- та звукоізоляційні характеристики.

Саме завдяки такому поєднанню унікальних властивостей алюмінієві вікна ТМ КОРСА користуються попитом при склінні комерційних, офісних та адміністративних приміщень, а також приватних котеджів сучасного дизайну. 

Алюмінієві профіля легкі та міцні, що дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів. Це значно збільшує світловий отвір також за рахунок меншого розміру профілю в порівнянні з металопластиковим.

Алюмінієві вікна мають високу стійкість до температурних режимів. Вони зберігають всі свої властивості та характеристики при температурі від -80 ℃ до +100 ℃. При такій температурі вікна не втрачають свої геометричні розміри. Це дозволяє встановлювати алюмінієві вікна, практично, в будь-якій кліматичній зоні.

Два контури високоякісного каучукового ущільнення (EPDM) забезпечують надійне прилягання стулки до рами, а також відмінний захист від шуму, пилу, вітру та вологи.

Ще однією перевагою вікон з алюмінію є висока стійкість до горіння.

Теплі алюмінієві вікна виготовляються з алюмінієвого профілю з терморозривом. Терморозрив - це вставка  з армованого скловолокном поліаміду між внутрішньою та зовнішньої частинами профілю. Терморозрив слугує теплоізолятором, його основне завдання полягає в тому, щоб холод з вулиці не потрапляв в приміщення.

В залежності від побажань клієнта, а також від особливостей конструкції та монтажу ТМ Вікна КОРСА пропонує профільні системи з різною монтажною глибиною. Від монтажної глибини профілю безпосередньо залежить максимальна товщина склопакета, який можна встановити в профіль, а також ширина терморозриву. Чим ширше профіль - тим тепліше вікно Ви отримаєте.

особенности монтажа

Профільна система

ALTEST – 690 COMFORT

Alutech ALT W62

Alutech ALT W72

Товщина профілю

69 мм

62 мм

72 мм

Ширина терморозриву

24 мм

24 мм

34 мм

Максимальна товщина склопакету

до 46 мм

до 40 мм

до 50 мм

Теплоізоляція

0,35 м2℃/Вт

0,61 м2℃/Вт

1,00 м2℃/Вт

Звукоізоляція

до 33 дБ

до 33 дБ

до 43 дБ

Ущільнення

EPDM

EPDM

EPDM

Повітропроникність

Клас А

Клас А

Клас А

Водопроникність

Клас А

Клас А

Клас А

особенности монтажа

Вікна з алюмінієвого профілю можна забарвити в будь-який колір по таблиці RAL. Таким чином Ви зможете підібрати колір вікон який ідеально впишеться в загальний дизайн інтер'єру та екстер'єру будівлі.

Купуючи "теплі" алюмінієві вікна Ви отримуєте:

  • Якісний монтаж. Всі монтажні роботи виконуються сертифікованим фахівцями ТМ Вікна КОРСА.
  • Безкоштовний замір. ТМ Вікна КОРСА надасть безкоштовну консультацію, прорахунок замовлення та замір вікон.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.