fbpx
Заказать
расчет конструкции

Гіпсокартон застосовується у будівництві та переплануванні офісних, ділових або адміністративних центрів вже не так часто. Йому на зміну прийшли стильні, сучасні та міцні системи з алюмінієвого профілю. За їх допомогою вдається ефективно розподілити простір кімнат на спеціальні зони, створити віртуальні кабінети та коридори.

Алюмінієві офісні перегородки мають відмінну репутацію завдяки своїм основним якостям. Вони надлегкі та надійні, пропускають багато сонячного світла, не викликають почуття перевтоми, як звичайні стіни.

Уявіть типовий офіс. Як він виглядає? Розташування робочих місць не має нічого спільного з повагою до особистого простору, комфортом та ергономічністю. Через це продуктивність праці та стресостійкість колективу падають. Але якщо встановити офісні перегородки з алюмінієвого профілю, то вдасться домогтися таких вагомих переваг:

 • комфортна атмосфера;
 • естетично гарний робочий простір;
 • висока ергономічність;
 • отримання максимуму природного освітлення.

Алюмінієві перегородки офісні допоможуть тоді, коли потрібно швидко, якісно та недорого облаштувати робочий простір у компанії, яка надає послуги різного роду. Їх можна встановлювати у класичних офісах, адміністративних та ділових центрах, а також там, де потрібно впровадити чіткий розподіл зон за тематикою.

Офісні алюмінієві перегородки у Рівному на вигідних умовах пропонує Майстер-М. За допомогою цікавих рішень від Корса вдасться ефективно організувати робочі місця, зробити їх світлими, тихими і відокремленими.

Існує 2 конструктивні варіанти офісних перегородок з алюмінієвого профілю. Майстер-М пропонує стаціонарну та мобільну варіації. Перша передбачає монтаж по всій висоті приміщення, а також прозоре або глухе заповнення.

Її конструктив включає:

 • Каркас. Збирається з алюмінієвого профілю. Відрізняється підвищеною міцністю та стійкістю до механічних деформацій. Фарбується у необхідний відтінок за наданою палітрою кольорів.
 • Двері. Виконуються у дизайні, який відповідає стилю компанії. Можуть бути глухими у металевій рамі, суцільноскляними, заскленими у каркасі або з жалюзі.
 • Заповнення. Залежно від потреб замовника фахівці Майстер-М пропонують різні варіанти скління: моноскло 5-12 мм завтовшки, загартовані або Триплекс панелі. Також як заповнення можна використовувати склопакети, які наповнені інертним газом. Такий варіант відмінно зберігає тепло, має чудові звукоізоляційні характеристики.
 • Фурнітура. До набору комплектуючих входять петлі, ручки, доводчики, замки та системи контролю доступу.

Офісні алюмінієві перегородки часто комплектуються жалюзі вертикального або горизонтального типу. За їх допомогою легко регулювати потік сонячного світла, а також переглядати офіс із будь-якої точки приміщення. На час зустрічі тет-а-тет або важливої наради жалюзі можна зачинити, щоб отримати повністю ізольований кабінет. З точки зору дизайну горизонтальне рішення більше підходить для кабінетів менеджерів та рядових співробітників, а вертикальне – для керівника.

Інша варіація – перегородки офісні мобільні. Вони являють собою відкриті низькі конструкції, які здатні візуально зонувати приміщення, при цьому зберігши його цілісність. З боку такі алюмінієві перегородки Рівне нагадують або поодинокі екрани-ширми, або секції, що скріплені між собою спеціальними стойками.

Модулі можуть бути:

 • зі скляними вставками;
 • цільними;
 • комбінованими.

Якщо конструкція дозволяє, то можна додати модуль з дверима. Для фіксації секцій використовуються кріплення Г-, Т- і Х-формату. Також обов’язково проводиться компенсація нерівності підлоги.

Офісні перегородки алюмінієвий профіль вигідно використовувати у зонах Reception, очікування, Open Space, кабінетах керівників, на робочих місцях, холах, службових та офісних приміщеннях.

Алюмінієві офісні перегородки гарантують отримання ряду вигід:

 • Доступна вартість. Проста і сучасна технологія виробництва дозволяє встановлювати на алюмінієвий профіль офісні перегородки невисокі ціни.
 • Швидкий монтаж. Реорганізація робочого простоту проводиться у лічений термін. На збірку та встановлення відводиться мінімум часу завдяки особливій конструкції систем.
 • Розмаїття форм. Широкий набір дизайнерських інструментів дозволяє створювати ідеальні кабінети з урахуванням естетичних смаків співробітників.
 • Мобільність. Модульні та стаціонарні перегородки легко демонтуються та переносяться на нове місце.

Підібрати оптимальний варіант можна лише після оцінки необхідних форми та зовнішнього вигляду системи. Вкрай важливо домогтися гармонійного поєднання перегородок з іншими предметами інтер’єру. Щоб гарантовано отримати якісний результат, рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівців Майстер-М. Багатий практичний досвід та індивідуальний підхід допоможуть підібрати оптимальне рішення.

Легкість, відсутність надскладних елементів та мінімум кріплень – риси, що пояснюють, чому алюмінієвий профіль для офісних перегородок використовується частіше інших матеріалів. Максимальна швидкість монтажу стала перевагою одночасно і для виробника, і для замовника.

Встановлення проводиться у стислі терміни, зазвичай час не перевищує 1-2 робочих дні та залежить від площі об’єкта, що облаштовується. Також дуже важливо, щоб монтаж був правильно проведений. Від того наскільки належно будуть встановлені перегородки, залежить їх довговічність, надійність і міцність.

Звертаючись до Майстер-М, ви можете розраховувати на:

 • злагодженість у процесі виконання робіт;
 • використання спеціального інвентарю та інструменту;
 • акуратність та чистоту на об’єкті;
 • ввічливість у спілкуванні;
 • дотримання обумовлених термінів.

Ми гарантуємо, що алюмінієвий профіль для офісних перегородок Україна зможе придбати необхідну для вас форму та дизайн, а якість монтажу – приємно здивувати.

У Рівному замовити і купити офісні алюмінієві перегородки від Майстер-М і Корса можна в офісі компанії, що розташований на вул. Корольова 23А у ТЦ «Скеля». На місці менеджер проведе для вас вичерпну консультацію, відповість на всі запитання, зробить попередній розрахунок та оформить замовлення.

Також купити перегородки для офісу можна:

 • у телефонному режимі за номерами (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25 або (067) 362-44-63;
 • через форму зворотного зв’язку на сайті http://master-m.com.ua/ru/kontakt/;
 • електронною поштою через лист на office@master-m.com.ua.

Незалежно від обраного способу ви можете розраховувати на професіоналізм, ввічливість та індивідуальний підхід.

Алюмінієві перегородки – найбюджетніший та найшвидший метод розподілити офіс на функціональні зони для роботи, відпочинку та нарад. Переконайтеся у цьому особисто! Замовте систему у Рівному у Майстер-М. Консультації надаються безкоштовно.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.