fbpx
Оставте заявку
на расчет ворот

Існує велика кількість об’єктів та складів, які застосовуються для обслуговування та зберігання великогабаритної техніки. Вартість подібних машин (літаків, кораблів, поїздів тощо) дуже висока, тому варто подбати про їх цілісність заздалегідь. Звичайні промислові захисні системи тут не допоможуть. У таких випадках використовуються ангарні брами зі збільшеними висотою та шириною.

Для вирішення масштабних промислових завдань у Рівному компанія Майстер-М пропонує ексклюзивні брами за індивідуальним замовленням. У нас можна придбати конструкції для гірничих, кораблебудівних, авіаційних, сільгоспних та металургійних підприємств. Також у нашій змозі якісно обладнати будівлі, що використовуються для зберігання, виготовлення або модернізації спеціальної техніки з великими габаритами.

Виготовлення брам здійснюється на сучасному професійному обладнанні за участю кваліфікованих фахівців. Владе поєднання новітніх технологій та багатого досвіду колективу дозволяє створювати системи, які характеризуються:

 • Простотою. Відсутність зайвих деталей та з’єднувальних частин.
 • Міцністю. Ангарні авіаційні брами безпроблемно експлуатуються у будь-яких погодних умовах.
 • Надійністю. У приміщеннях завжди чисто, комфортно та сухо завдяки наявності ущільнювача покращеної якості по всьому периметру.
 • Максимальною вітростійкістю. Всупереч великій площі полотна, брами не тріснуть під час сильних поривів вітру.
 • Самодостатністю. Ангарні брами для літаків, доків або депо для зручності використання оснащуються автоматикою. Проте у разі відключення електроенергії їх можна відчинити вручну.

На ангарні брами ціна залежить від типу конструкції, наявності додаткових аксесуарів і автоматики, зовнішнього декору та розміру полотна.

Потребуєте допомоги у питанні перекриття величезного в’їзду? Майстер-М надасть цікаві варіанти з урахуванням ваших побажань та озвученого бюджету. У нашій змозі виготовити ідеальні брами для будь-яких споруд.

особенности монтажа
особенности монтажа

Майстер-М пропонує 4 види ангарних брам – секційні, розпашні, відкатні та шторні конструкції. Кожен з них має низку характерних особливостей, що визначають оптимальні сфери застосування.

Секційні або підйомні брами являють собою полотно, що закріплене на напрямних. При розорюванні просвіту стулка поступово піднімається та залишається під стелею до запитання. Така конструкція вдало себе демонструє в ангарах, складах та локомотивних депо.

5 особливостей секційних воріт:

 • застосування системи профілів підвищеної жорсткості;
 • відсутність обмежень за розмірами (більш ніж 14 м у ширину та 15 м у висоту);
 • використання системи прямого приводу для ліпшого врівноваження;
 • можливість автоматизації брам усіх розмірів;
 • зменшена вага завдяки використанню алюмінієвих профілів та панелей.

Зашивка відбувається якісними сендвіч-панелями Ryterna. За бажанням полотна можуть додатково оснащуватися хвіртками та вікнами.

Брами ангарні відкатні відрізняються від попередніх методом переміщення стулки. Вони зсуваються не догори, а у сторону, залишаючись уздовж внутрішньої стіни. У замкненому положенні ангарні розсувні брами щільно прилягають до просвіту, що виключає втрати тепла.

5 особливостей відкатних систем:

 • проста автоматизація;
 • декілька варіантів зашивки полотна (профільний лист або сендвіч-панелі);
 • зносостійка оцинкована фурнітура;
 • посилення носійної рами профілем з алюмінію;
 • встановлення стандартних або протипожежних дверей.

Відкатні брами можуть виготовлятися з декількох стулок, якщо є необхідність перекрити просвіт понад 14 м. У цьому випадку фахівці Майстер-М підготують особливий проект, який врахує усі специфічні нюанси. Телескопічні конструкції також можливо автоматизувати. Стулки будуть рухатися завдяки кільком узгодженим між собою приводам.

Брами ангарні орні – данина класиці. Це надійне, просте та перевірене часом рішення виручить, якщо потрібно швидко оснастити автомийку, СТО чи невеликий склад.

Брами розпашні металеві ангарні мають свої 5 особливостей:

 • врізання вікон або хвіртки за побажанням;
 • можливість автоматизації;
 • зашиття профільним листом, алюмінієвим профілем або сендвіч-панелями Ryterna;
 • індивідуальний підбір пропорцій стулок;
 • використання поліпшених комплектуючих.

Окрім оголошених варіантів, Майстер-М пропонує ще одне рішення для закриття великих просвітів – ангарні брами шторного типу. На вигляд вони нагадують підйомні системи, але замість вертикального розміщення полотно скручується та утримується нагорі.

До особливостей шторних брам відносять:

 • цілісне полотно з ПВХ;
 • великий діапазон робочих температур;
 • високі рівні тепло- та звукоізоляції;
 • застосування алюмінієвого профілю;
 • підвищена стійкість до негативних проявів агресивного середовища.

Тип брам підбирається з урахуванням специфіки діяльності підприємства. Майстер-М гарантовано виготовить якісну конструкцію саме для вашого об’єкта.

Виготовлення ангарних брам – напрямок діяльності Майстер-М, що має найбільший попит. А все завдяки тому що подібні конструкції необхідні у багатьох сферах промисловості.

Розглянемо деякі з них докладніше:

 • Склади. Підприємства, що займаються постачанням різноманітної продукції зазвичай мають у своєму розпорядженні приміщення, в яких зберігається запас товарів. Щоб захистити його належним чином, рекомендується встановити ангарні брами.
 • Ангари. До цієї категорії потрапляють усі споруди, що використовуються для тимчасового або постійного зберігання сільськогосподарських машин, поїздів, літаків, гвинтокрилів, кораблів, військового транспорту та іншої великогабаритної техніки.
 • Об’єкти державного призначення. Брами ангарні відкатні часто зустрічаються в аеропортах та на вокзалах. Інші варіації систем можна побачити на промислових об’єктах. Наприклад, ангарні брами шторного типу зустрічаються на фармацевтичних, військових та хімічних підприємствах.

Якщо говорити коротко, то ангарні брами потрібні там, де відсутня можливість обмежитися звичайними побутовими або промисловими системами.

Гігантський розмір – головна риса брам для ангарів. Розорювання та зачинення подібних конструкцій вручну – досить довгий та складний процес. Щоб виключити простої та мінімізувати втручання сторонніх людей варто оснастити системи автоматикою.

Електропривод – невеликий розумний пристрій, до функціонала якого входить контроль і управління полотнами. Коли з’явиться необхідність відчинити проїзд, достатньо буде натиснути кнопку пульта, щоб привід запустив механізм розорювання. Це вкрай зручна опція, тому Майстер-М пропонує встановлення автоматики на усі ангарні системи.

Чому варто замовити електропривод у нас?

 • оригінальні пристрої від провідних світових виробників;
 • постачання повного комплекту (привід, інструкція користувача, пульт керування);
 • професійний монтаж та налагодження.;
 • підбір автоматики з урахуванням параметрів та конфігурації брам.

З автоматикою ангарні брами продемонструють весь свій потенціал. Зв’яжіться з менеджером Майстер-М, щоб дізнатися більше.

Використання фірмових кріплень, відповідальність виробника та професійний монтаж – 3 головні критерії, що гарантують довгу та безпроблемну експлуатацію брам. Майстер-М гарантує виконання усіх зазначених моментів у найкращому вигляді, у тому числі і грамотне встановлення.

Монтаж ангарних систем проводиться протягом декількох робочих днів. Строк залежить від складності завдання та габаритів просвіту, що оснащується. Процес може трохи затягнутися, якщо будуть проблеми з електропостачанням, погані погодні умови або інші форс-мажорні обставини.

Замовити якісні ангарні брами в Рівному від виробника недорого тепер можливо! Майстер-М готова втілити в життя складні та незвичайні проекти, що спростять та покращать роботу виробничих об’єктів.

Продаж промислових ангарних брам – діяльність, до якої ми підходимо з максимальною відповідальністю. Великий акцент приділяється зворотному зв’язку з клієнтами. Щоб кожен житель Рівного міг оформити виготовлення конструкції на замовлення без складнощів, ми пропонуємо 4 способи спілкування:

 • телефон (дзвоніть на (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25, (067) 362-44-63);
 • електронна пошта (office@master-m.com.ua);
 • контактна форма на сайті;
 • зустріч в офісі (місто Рівне, вул. Корольова 23А).

Обираючи Майстер-М, ви зможете розраховувати на отримання повного переліку послуг в одному місці. Ми займаємося виміром, виготовленням, доставленням, встановленням, налаштуванням та обслуговуванням ангарних систем.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.