fbpx
Оставте заявку
на расчет

Рівень довіри до компанії визначається її досвідом та репутацією. Саме тому вікна Рехау мають попит не лише на батьківщині у Німеччині, а й далеко за кордоном. REHAU – відомий концерн, світовий лідер в області виробництва профілів для пластикових вікон. Понад 50 років компанія поставляє ПВХ-продукцію по всій Європі разом з Україною. Застосування інноваційних технологій та жорсткий контроль якості припали до душі навіть найвимогливішим користувачам.

Пластикові вікна Рехау у Рівному пропонує Майстер-М. В асортименті стандартні та ексклюзивні пропозиції у вигляді 6 цікавих моделей. Важливо, що на вікна Рехау ціни встановлені на прийнятному рівні. Вартість оголошується з урахуванням комплектації, розміру, дизайну та кількості конструкцій у замовленні.

Майстер-М пропонує системи виключно з профілів REHAU, оскільки прагне до професіоналізму, надійності та якості.

Майстер-М приймає замовлення на пластикові вікна REHAU у 2 варіаціях та 6 комплектаціях.

Стандартні пропозиції

REHAU EURO 60 – доступне тепло і затишок. Трикамерна система з монтажною глибиною 6 см забезпечує теплоізоляцію на рівні 0,62 м2К/Вт. Стильна геометрія, подвійний ущільнювач, гладка яскрава поверхня і все це за мінімальною вартістю. На подібні вікна Рехау ціна задовольнить користувачів усіх груп. Встановлювати конструкції з профілю Євро 60 допустимо у квартирах, офісах, складських та виробничих приміщеннях.

REHAU EURO 70 – сучасний стандарт серед вікон. Товщина профілю 7 см, 5 камер, 4 см склопакет і стійкість до злому рівня WK-2 (А) – це рішення має усе в необхідній кількості. Окрім чудових експлуатаційних характеристик ця система відрізняється гарною шумоізоляцією, захистом від пилу та сучасним виглядом. Євро 70 – універсальна модель, з якої можна виготовляти будь-які види ПВХ конструкцій.

REHAU SYNEGO – на 50% тепліше звичайних. Енергоефективний склопакет разом з 7 камерами та профілем товщиною 70 мм забезпечують найвагоміший коефіцієнт опору до втрат тепла. Профільна система Rehau Synego екологічна, відповідає суворим європейським стандартам та має підвищену стійкість до злому (WK-3 (А)). Унікальний набір якостей дозволяє застосовувати конструкції у дитячих та лікувальних установах.

Ексклюзивні пропозиції

REHAU ECOSOL 60 – необхідний мінімум. Конструктивна глибина 6 см, 3-камерна профільна система. Безпека до злому рівня WK-2 (А), максимальна товщина скла 3,2 см. Рехау вікна Екосол 60 – варіант, в якому гармонійно поєднуються якість та низька ціна. Система ідеально підходить для оснащення міжкімнатних та балконних дверей, лоджій, господарських будівель та санвузлів.

REHAU BRILLANT DESIGN – вишуканість у кожній деталі. Люксова система характеризується 5 камерами, профілем товщиною 7 см та склопакетом 4 см. Глянсове покриття та округла стулка перетворюють конструкцію у надбання будь-якої оселі. Для покращення стійкості до вітрових навантажень проводиться армування 1,5 мм металом. На вибір вікна Rehau Бріліант Дизайн у різних колірних рішеннях та конфігураціях (арки, трапеції, прямо- та косокутники).

REHAU GENEO – інновації та унікальність. 6 камер, монтажна глибина 8,6 см, посилення скло-фіброю, відсутність армування металом – характеристики, що роблять конструкцію найлегшою, найтеплішою та одночасно найміцнішою. Генео REHAU вікна – вигідне рішення для житла з малим поглинанням енергетичних ресурсів. Вони демонструють найвищий рівень теплоізоляцяї (1,16 м2°С/Вт). Багате розмаїття форм, розмірів та забарвлень дозволяє встановлювати системи у приміщеннях усіх типів.

Використання якісних комплектуючих – обов’язкова складова процесу виготовлення вікон. Тому Майстер-М встановлює лише фурнітуру преміального класу UNI-JET від GU (Gretsch-Unitas, Німеччина).

5 фактів про фурнітуру GU:

 • Перші комплектуючі для вікон були випущені у далекому 1907 році. Gretsch-Unitas – це понад 100 років практики.
 • Стійкість до корозії у 10 разів вище у порівнянні зі звичайним металом. Результат був досягнутий завдяки нанесенню запатентованого складу Ferguard Silber. Правдивість даних підтверджена на офіційних випробуваннях: фурнітура GU витримувалась 30 000 хвилин у соляному розчині – проявів корозії не виявлено.
 • Строк корисної служби комплектуючих приблизно дорівнює 20 років. Якщо використовувати систему дбайливо, то період експлуатації збільшиться у декілька разів.
 • Уся фурнітура поставляється з цапфами у вигляді гриба. Це дозволило збільшити стійкість до злому завдяки встановленню спеціальних запірних планок без особливих зусиль та витрат.
 • Комплектуючі мають рівні безпеки класів WK-1 (A) - WK-3 (A). Варіант обирається з урахуванням потреб об’єкта замовника.

Металопластикові вікна Rehau також можна оснастити іншими елементами від GU, щоб підвищити комфорт та безпеку щоденного використання. Сюди потрапили опції мікроліфта та мікропровітрювання, фіксатори, невидимі комплектуючі, дитячі замки та інше. Проконсультуйтеся з представником Майстер-М, якщо хочете дізнатися більше.

Віконні системи Rehau – продукт, що об’єднав бездоганну якість та інновації. Особливе місце варто виділити склопакетам з опцією енергоощадження.

У більшості випадків скло наповнене аргоном (інертний газ), що суттєво підвищує показники збереження тепла при мінімумі витрат. Вміст хімічного ресурсу зазвичай становить 90%. Також профільні системи Rehau можуть заповнюватися криптоном (інертний одноатомний газ) та оснащуватися рамкою SWISSPACER для покращення енергоефективності.

Найбільший попит має скло Climaguard Solar. Воно здатне захистити кімнати від перегріву у літню спеку та стримати тепло в середині взимку. Майстер-М гарантує збереження позитивного ефекту від склопакетів протягом 10 років.

Чому варто обирати наші склопакети?

 • автономне виробництво на професійних потужностях;
 • неухильне дотримання технологій виготовлення;
 • застосування 2-компонентних багатосірнистих з’єднань і бутилу (суттєво зростають герметичність та міцність до механічних деформацій).

Плануєте купити металопластикові вікна в Рівному бездоганної якості? Довіртеся нам! Майстер-М пропонує найкращі профілі, склопакети та фурнітуру.

Кольорові металопластикові вікна Рівне вкрай популярні в індивідуальному будівництві. За своїми експлуатаційними та естетичними характеристиками вони нічим не поступаються дорогим дерев’яним конструкціям, проте ціна на них набагато нижча.

Ламінація здійснюється у 2 варіантах:

 • одностороння (з внутрішньої або зовнішньої сторони);
 • двостороння (у масі або ні).

Заводська ламінація (у масі) передбачає повну обробку конструкції з усіх боків. Другий варіант (не в масі) застосовується рідше, оскільки торці вікон залишаються білими.

Ламінація здійснюється плівкою підвищеної якості RENOLIT (Німеччина). На вибір величезна палітра кольорів та текстур, яка дозволить створити індивідуальний дизайн. Серед популярних кольорів зайняли особливі місця антрацитно-сірий, діамантовий синій, шоколадно-коричневий, горіх та декілька варіацій дуба.

На вікна Rehau ціни зокрема залежать від форми, в якій вони виготовляються. Фахівці Майстер-М готові оснастити будь-які об’єкти – від квартир до музеїв. Для цього були розроблені конструкції наступних форматів:

 • базові: прямокутник, трикутник, коло;
 • модифіковані: файл, арка, піварка, дах, коло із хвіртками;
 • унікальні: «Дім», «Пасаж», «Діамант», «Гранула», «Еверест», «Листок», «Міст», «Веселка», «Зеніт».

Незалежно від форми вікна металопластикові Рівне будуть мати ідеальні показники тепло- та звукоізоляції, герметичності, стійкості до вітрових навантажень та механічних пошкоджень.

Перетворити банальні металопластикові вікна у справжній арт-об’єкт тепер може кожен охочий. Майстер-М пропонує ряд варіантів декору, які здатні істотно поліпшити естетичні показники систем. На вибір:

 • фацети (кристали на склі);
 • лазерне гравіювання;
 • гнуте скло;
 • несправжні вітражі;
 • піскоструминні малюнки;
 • шпроси – металеві вставки.

Якщо замовити декор, то на вікна пластикові ціна дещо зросте. Запитайте попередній розрахунок у фахівців компанії.

Прагнення до тепла, комфорту та затишку виправдане. У зв’язку з цим фахівці Майстер-М готові у найкоротший строк виготовити, доставити та встановити пластикові вікна Рехау у комплектації та дизайні, які вас цікавлять.

Замовлення приймаються:

 • за телефонами (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25 та (067) 362-44-63;
 • електронною поштою office@master-m.com.ua;
 • через контактну форму на нашому сайті;
 • в офісі у місті Рівне на вул. Корольова 23А (ТЦ «Скеля»).

Після обробки замовлення відбудеться виїзд майстра по виміру на об’єкт. Фахівець візьме мірки з просвітів, що будуть облаштовуватися, зробить попередній розрахунок, оголосить вартість та терміни виготовлення систем.

Купити металопластикові в Рівному з доставленням та встановленням більше не складає труднощів. Майстер-М виконає усю роботу швидко та якісно. Окрім того, на вікна пластикові ціни зуміють приємно здивувати. Переконайтеся у цьому особисто – зв’яжіться з нами вже сьогодні.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.