fbpx
Оставте заявку
на расчет ворот

Для кожного власника автомобіля гараж – предмет гордості. Він може бути різним – теплим, затишним, стильним, просторим та практичним. Проте обов’язковою характеристикою виступає безпечність. Найвищий рівень захисту пропонують секційні гаражні ворота. Вони стали гармонічним поєднанням надійної конструкції, величезного потенціалу до індивідуалізації та нескінченного виру можливостей до покращення.

Купить секційні брами за вигідною ціною у Рівне пропонує компанія Майстер-М. Багаторічний досвід оснащення гаражів надає впевненості в питанні, який тип системи стане найраціональнішим. Кращий варіант – секційні ворота. Щоб довести цю точку зору пропонуємо ознайомитися з 7 перевагами конструкцій:

 • приємний вигляд;
 • використання професіональних деталей для покращення зносостійкості брам;
 • розумний розподіл вільного місця ззовні та в середині приміщення;
 • легкість встановлення на об’єкті;
 • на секційні ворота ціна залежить лише від їх розміру, дизайну та наявності автоматики;
 • не потребують особливого догляду та обслуговування;
 • гарантують високі показники звуко- та теплоізоляції.

Майстер-М пропонує дві найкращі серії від Ryterna – R40 та TL. Перед тим, як замовляти секційні брами, рекомендуємо ближче ознайомитися з їх технічними характеристиками, способами оформлення та можливостями модернізації.

Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб

Інноваційне інженерно конструкторське рішення, загорнуте у неймовірний дизайн – саме так називають модель R40 від Рітерна. До головних переваг конструкції сміливо відносять просте встановлення, бездоганний баланс та невибагливість до конфігурації приміщення.

У Майстер-М можна замовити секційні гаражні ворота R40 у будь-якому з доступних варіантів:

 • SM. Спіральний елемент встановлюється збоку від горизонтальних напрямних.
 • TM. Пружини монтуються чітко під напрямними.
 • UM. Фіксація частини, що балансує, відбувається знизу від напрямних горизонтального типу.

Для обрання найкращого варіанту необхідно оцінити фізичні параметри гаражу. Перед замовленням потрібно визначити наступні характеристики:

 • В та Н – наявні ширина та висота просвіту;
 • h – розмір одвірка (перемичка або відстань між стелею та найвищою точкою просвіту);
 • SR та SL – заплічники (проміжок між бокових стінок до граничної лінії просвіту);
 • D – глибина приміщення.

Для кожного підвиду існують певні рекомендації. Так, для моделі SM потрібен 80 мм одвірок та заплічники по 150 мм з кожної сторони, для TM – 180 мм та 100 мм, для UM – 80 мм та 100 мм відповідно. Оптимальна глибина гаражу становить суму Н та 700 мм.

Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб

Секційні промислові ворота суттєво відрізняються від побутових у найкращий бік, тому при розробці серії TL використовувалися найкращі напрацювання з обох напрямків. Серед плюсів конструкції, в першу чергу, варто зазначити надійність, міцність та довговічність. Також важливо не забути про якість, бездоганне виконання та максимальну відповідність вимогам замовників.

На секційні гаражні ворота ціна на 100% демонструє їх потенціал. В асортименті Майстер-М 3 моделі, що мають попит:

 • TLB. За гарний захист паркувального приміщення за будь-яких умов відповідають якісні сандвіч-панелі товщиною 40 мм. Багата палітра можливостей візуального оформлення допоможе зробити акцент на стилі та статусі користувача.
 • TLT. Перфоровані брами для найкращої вентиляції у замкнутих просторах, таких як підземні паркування та склади. Оцинковані решітки зі сталі відповідають за надійність конструкції. Можливі розміри перфорації: 5 на 5 або 10 на 10 мм.
 • TLP. Серія об’єднала дві моделі – TLP Ultra Thermo та TLP SSD. Перша розроблена для ефективної підтримки температури в опалюємих та охолоджуємих приміщеннях. Друга використовується для перекриття великих просвітів (15 на 30 м), виглядає як щось середнє між секційними та відкатними воротами.

Купити сендвіч панелі, які застосуються у брамах Рітерна неможливо у роздрібних точках торгівлі. Вони виготовляються по запатентованій технології з багатьох шарів якісного матеріалу.

Структура панелі

 • Поліуретан
 • Верхній шар, який водночас захищає покриття*
 • Грунт
 • Цинк
 • Сталь

Прозрачный

10 лет гарантии от сквозной коррозии

*двойное покрытие пленкой для панелей под дерево

особенности монтажа

Придбати секційні промислові ворота або побутові брами – виправдане рішення з багатьох причин. Одна з них – гарантія вірної служби конструкції на довгий період використання. Така можливість була досягнута шляхом застосування панелей виду сандвіч.

Багатошарова структура матеріалу забезпечує безвідмовність системи. У панелях вигідно співіснують:

 • Поліуретан. Характеризується неймовірною зносостійкістю, тому використовується у якості основи.
 • Сталь. Забезпечує твердість та цілісність конструкції.
 • Цинк. Захищає панелі від утворення іржі.
 • Грунт. Наповнювач, що служить ефективним прошарком між іншими матеріалами.
 • Полімер. Спеціальне покриття, що збільшує еластичність та стійкість до незворотних механічних ушкоджень.
 • Фарба. Верхній шар, який водночас захищає покриття від різного роду деформацій та надає полотну гарного зовнішнього вигляду.

Товщина панелей збігається з Євростандартом і становить 40 мм. Додатково використовується жерсть 0,5 мм у перетині.

Працівники Майстер-М впевнені, що секційні брами нічим не відрізняються від об’єктів справжнього мистецтва. Ворота можуть стати предметом заздрощів сусідів та гостей, для цього не обов’язково оздоблювати їх золотом чи сріблом. Досягти неймовірної комбінації конструкції з архітектурним стилем будівлі можливо завдяки великому арсеналу візуальних інструментів. Перше місце серед них відведено кольору.

Придбати секційні ворота в Рівне можливо майже у будь-якому кольорі. Для цього Майстер-М використовує:

 • Палітру RAL. Більш ніж 200 відтінків для впровадження незвичайних творчих замислів. Що обрати – класичні та насичені або помітні та ексклюзивні кольори – залежить лише від бажання замовника.
 • Унікальні забарвлення. Стилізація панелей під натуральну деревину або метал – гарні можливості розробити персональний стиль. Зробити із воріт нетипову архітектурну композицію тепер дуже легко.

Секційні гаражні ворота гармонійно впишуться у будь-який екстер’єр, дублюючи стиль інших споруд поблизу. Проконсультуйтесь з дизайнером Майстер-М з приводу зовнішнього оформлення – створіть дивовижний настрій.

Бажання замовника – закон. Професійний погляд на справу та достатній досвід праці дозволили нам скласти перелік найбільш популярних доповнень до секційних брам.

Майстер-М пропонує:

 • Вікна. Круглі, овальні та прямокутні, звичайні у пластиковому корпусі чи зі склопакетом з акрилу – світлопрозорі конструкції стануть найпомітнішим елементом полотна.
 • Нержавіючі вставки. Стильний блискучий декор легко підкреслить смак, статус та стиль користувачів.
 • Хвіртки. Ми піклуємося про затишок усіх замовників, тому пропонуємо секційні брами з калиткою. Поріг може бути звичайним або заниженим.
 • Ручки та замки. Для забезпечення якісного захисту від несанкціонованого доступу на територію встановлюються найкращі запірні механізми та фурнітура.
 • Поштові скриньки. Класична деталь виконана в одному стилі з воротами буде здійснювати всі необхідні функції та піднімати настрій своїм зовнішнім виглядом.
 • Вентиляція. Сконструйовані спеціальним методом решітки дозволять чистому повітрю без перешкод надходити до приміщення.

Вартість конструкції прямо залежить від кількості аксесуарів та доповнень.

Секційні автоматичні ворота з електроприводом сподобаються поціновувачам справжнього комфорту. Сьогодні контроль за положенням стулки перекладається на штучний інтелект. Привід секційних воріт (невеликий багатофункціональний пристрій) буде самостійно виконувати усю механічну роботу.

Майстер-М пропонує автоматику від найкращих виробників. Кожен привід для секційних брам зуміє забезпечити безперебійну роботу конструкції навіть у найжахливіших умовах. Автоматизації підлягають усі системи, що є у продажу. Серед представлених приводів легко знайдеться необхідний варіант для рішення задачі клієнта.

Комплект постачання автоматики включає:

 • контрольний елемент;
 • інструкцію користувача;
 • пульт дистанційного керування.

Якщо треба, у будь-який час можна замовити додаткові брелоки у необхідній кількості, а також придбати спеціальні аксесуари (лампи, контролери, датчики). Проаналізуйте переваги встановлення електроприводу ще на етапі планування покупки, щоб прийняти раціональне та зважене рішення.

Встановлення воріт віднімає приблизно один робочий день. Безпосередній монтаж потребує 4-8 годин, інший час необхідний для здійснення доставлення, розпакування, підготовки та налагодження системи. Спеціалісти Майстер-М гарантують якість, оперативність та злагодженість виконання.

У деяких ситуаціях встановлення може зайняти 2 робочих дні, наприклад, при необхідності провести капітальну підготовку просвіту чи виникненні форс-мажорних обставин.

Пам’ятайте, правильний монтаж – гарантія довгого та безпроблемного експлуатування воріт. Незалежно від обставин краще довіритися майстрам.

Визначити вартість секційних брам з доставленням та встановленням допоможе сервіс зворотного зв’язку на сайті. Вкажіть висоту та ширину просвіту, напишіть номер мобільного та дочекайтесь дзвінка від менеджера. Він проконсультує вас по всім питанням.

Майстер-М чекає на замовлення! Дзвоніть телефонами (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25 та (067) 362-44-63, залишайте запити на сайті або пишіть листи на пошту office@master-m.com.ua. Бажаєте обговорити деякі моменти особисто? Заходьте до нашого головного офісу у м. Рівне на вул. Корольова 23А.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.