fbpx
Оставте заявку
на расчет ворот

Промислові брами традиційно застосовуються для перекриття просвітів великого розміру. Максимальна жорсткість, міцність та вітрова стійкість – їх головні характеристики.

Промислові ворота доцільно використовувати для захисту:

 • підземних паркувань та гаражів;
 • складських приміщень будь-якої конфігурації;
 • логістичних точок;
 • ангарів для авіації;
 • гаражів для будівельної, військової або комунальної техніки;
 • виробничих цехів.

Майстер-М пропонує купити промислові ворота в Рівному. В асортименті сучасні конструкції, що обладнані надійною системою з безпеки застосування, збільшеними показниками стійкості до несанкціонованого в’їзду та електроприводами, розрахованими на велику інтенсивність.

Майстер-М заснована у далекому 2003. Виходить, що захисні системи знаходять своїх власників протягом 16 років. За цей час не було жодної ситуації, коли клієнти залишалися розчаровані співпрацею. Європейська якість і відповідність продукції новітнім вимогам обумовлені спільною діяльністю з компанією Ryterna – лідером у сегменті виробництва брам.

особенности монтажа
особенности монтажа

Спосіб управління, конфігурація, тип та призначення – головні риси, за якими відрізняються ворота промислових будівель. Всього Майстер-М пропонує 4 види конструкцій, кожна з яких здатна ідеально виконувати необхідні завдання.

 • Секційні. Формуються з оригінальних сендвіч панелей Ryterna. Мають гарні показники теплозахисту та здатності поглинати шуми з вулиці. Виконуються з підйомом, який буде зручним для замовника.
 • Ангарні. Літакові ангари, верфі та склади великогабаритної техніки перекриваються особливими системами, розрахованими на величезні просвіти. Виготовлення здійснюється в індивідуальному порядку виходячи з можливостей секційних, телескопічних та зсувних брам.
 • Підвісні. Найкращий варіант для обладнання виробничих приміщень. Максимально можливе перекриття становить 5х4 м. Конструкція є одним із різновидів воріт.
 • Рулонні. Функціонують за прикладом ролетних систем. Найчастіше встановлюються в майстернях, тимчасових спорудах, невеликих підприємствах, складах і ангарах.

Хочете дізнатися, як відбувається виготовлення промислових брам конкретного типу та в чому полягають їх особливості? Читайте далі.

особенности монтажа
особенности монтажа

Серія від Ryterna TL включає промислові ворота для складу, виробництва та різноманітних комерційних об’єктів. Конструкції збалансовані завдяки наявності торсіонних пружин, що компенсують вагу стулки. Майстер-М пропонує надійні варіанти з висотою та шириною понад 10 м.

Для нестандартних об’єктів створені особливі промислові брами секційного типу:

 • FullView. Панорамна система, що здатна забезпечити гарне природне освітлення при мінімальних втратах тепла. Також існує модель RP (Full View Thermo). Вона повністю виключає утворення містків холоду.
 • TLT. Перфоровані промислові автоматичні брами з розміром отворів 5х5 або 10х10 мм. Встановлюються для належної вентиляції в місцях, де порушений приплив чистого повітря.
 • TLP Ultra Thermo. Промислові утеплені брами використовуються для захисту холоду/тепла на об’єктах, де це потрібно. Утеплювач має 80 мм товщини. Потрійний склопакет гарантує заощадження тепла у розмірі, аналогічному показникам цегляних будівель.

Стандартні секційні промислові брами володіють 13 типами напрямних. Такий перелік дозволить підібрати конструкцію під просвіт будь-якої конфігурації.

особенности монтажа
особенности монтажа

Деякі будівлі великого розміру, наприклад, локомотивні депо, елінги, авіаційні ангари, корабельні доки, рентгенівські камери, тощо, оснащуються спеціальним типом брам – ангарними. Технічні можливості дозволяють виготовляти конструкції до 20 м у ширину. Цього вистачить, щоб до приміщення могло одночасно заїхати до 8 легкових машин.

Наша компанія пропонує 4 вили ангарних брам:

 • Секційні. Характеризуються малою вагою та легкістю застосування. Встановлюються там, де спостерігається нестача вільного місця.
 • Розпашні (орні). Дві стулки розчиняються назовні. Не займають простору всередині приміщення, проте крадуть його зовні у відкритому положенні.
 • Зсувні. Бувають 1 або 2-стулковими з погляду конструкції. Зазвичай монтуються там, де неможливо встановити розпашні або секційні брами.
 • Шторні. Матеріал виготовлення – полівінілхлорид. Використовуються для перекриття дуже широких просвітів (до 20 м). Характеризуються як надійні та стійкі до негативних впливів ззовні.

Ангарні промислові брами гарантовано відпрацюють 100 000 циклів відкриття/закриття до першого комплексного технічного обслуговування.

особенности монтажа
особенности монтажа

У приміщеннях і виробних цехах, що відрізняються великими габаритами, часто використовуються підвісні конструкції. Цілісне полотно, що виготовлене з сендвіч панелей Ryterna, легко ковзає по рейці за сталі зі сторони у сторону. Такі брами не контактують з підлогою або землею, стулка завжди знаходиться у підвішеному стані.

До комплекту входить набір з:

 • ущільнювача, призначеного для заповнення щілин;
 • оцинкованих напрямних, що блокують хитання полотна з боку в бік;
 • рейки, потрібної для вільного руху каретки;
 • профілю AL, що обрамляє стулку по всьому периметру;
 • амортизатора, що компенсує вагу полотна;
 • щита, зібраного із сендвіч панелей;
 • ручки, що полегшує використання;
 • запірного механізму, що фіксує конструкцію у закритому положенні;
 • ролика, який забороняє рух стулки;
 • каретки, до якої безпосередньо кріпиться щит.

Заповнювачем слугують сендвіч панелі Ryterna товщиною 40 або 80 мм. Напрямні виготовляються з оцинкованою сталі 2 мм, а фурнітура підбирається з урахуванням умов, в яких експлуатуються брами.

особенности монтажа
особенности монтажа

Встановлювати рулонні промислові брами доцільно у випадках, коли потрібно досягти максимальної швидкості відчинення/зачинення просвіту. Такі ворота здатні долати 1,2 м/с, коли секційні конструкції демонструють лише 0,15-0,20 м/с.

До особливостей застосування рулонних брам відносять:

 • помітне скорочення часу, що раніше витрачався на здійснення робіт з завантаження/розвантаження;
 • покращення якості енергозаощадження;
 • підвищення захисту від зовнішнього шуму, пилу та протягів;
 • універсальність, що полягає у можливості використання у будівлі як перегородку між кімнатами з різними умовами середовища або у вигляді звичної в’їзної конструкції для вулиці.

Фото промислових брам дають змогу зрозуміти, що вони характеризуються легкістю і повітряністю. Це стало можливим завдяки застосуванню незвичайного полотна з поліестеру. Цей пластичний матеріал буває на 100% гнучким або модульним.

Головна перевага конструкції – гарне збереження тепла всередині приміщення при інтенсивній експлуатації виїзду.

Важливо: на рулонні промислові ворота ціна залежить від комплектації, габаритів просвіту та моделі.

особенности монтажа
особенности монтажа

Монтажні бригади Майстер-М мають необхідні кваліфікацію та великий практичний досвід. Це робить можливим швидке та якісне встановлення.

У мережі легко зустріти інструкції та відеоматеріали, що розказують, як самостійно виконати монтаж брам. Безліч інформації створює помилкове враження легкості процесу. На реальному об’єкті виникають найрізноманітніші проблеми – від перебоїв з постачанням електроенергії до виявлення непомітних геометричних недоліків під час облаштування просвіту. З метою вашої ж безпеки пропонуємо довіритися професіоналам нашої компанії.

Ми гарантуємо:

 • застосування спеціальних пристосувань та інструментів;
 • участь фахівців з багаторічним досвідом роботи та належною сертифікацією;
 • відповідальність при виконанні замовлення;
 • чистоту та порядок на об’єкті після закінчення робіт;
 • ввічливість у спілкуванні.

Довіряючи нашим монтажникам, ви отримуєте впевненість в тому, що конструкція буде встановлена правильно. Весь процес зазвичай займає 1 робочий день. У деяких випадках, наприклад, коли потрібно встановити промислові брами з хвірткою або провести додаткову підготовку просвіту, термін збільшиться до 2 діб.

Повний перелік послуг, пов’язаних з постачанням, доставленням, встановленням та налагодженням воріт для промислових об’єктів, ви знайдете у Майстер-М. Всі системи походять від виробника в особі Ryterna. Це виключає ймовірність отримання бракованих конструкцій.

Для зручності ми передбачили 4 канали зв’язку. За будь-яким з них реально оформити виготовлення промислових брам на замовлення.

 • Електронна пошта (листи щоденно обробляються по e-mail office@master-m.com.ua).
 • Телефонний дзвінок (оператори чекають запитів за номерами (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25 та (067) 362-44-63)).
 • Офіс в Рівному (консультанти приймають клієнтів у ТЦ «Скеля» на вул. Корольова 23а).
 • Контактна форма на сайті (не забудьте вказати дійсний мобільний номер).

Продаж промислових брам – напрямок, що потребує від нас величезної витримки та відповідальності. Ми успішно працюємо у цій сфері понад 15 років. Це підкреслює бездоганність репутації Майстер-М.

Якщо ви бажаєте замовити або купити промислові брами в Рівному на прийнятних умовах за привабливою ціною, то ліпшого рішення, ніж звернення до нас, знайти не вдасться. Переконайтеся в цьому самостійно – зв’яжіться з представником компанії вже сьогодні.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.