fbpx
Оставте заявку
на расчет ворот

Правильно оптимізований рух на виробничому об’єкті – момент, якому слід приділити більше уваги. Щоб організувати зручні, швидкісні та автономні пропускні пункти доречно застосовувати промислові складні брами з сендвіч-панелей. Такі системи можуть суттєво:

 • прискорити логістичні процеси на підприємстві;
 • підвищити рівень безпеки;
 • налагодити маніпуляції, пов’язані з завантаженням та відвантаженням продукції;
 • координувати дії співробітників.

Купити промислові секційні брами у Рівному пропонує Майстер-М. Компанія має безліч оригінальних рішень для організацій різних форм і напрямків діяльності. Промислові брами з сендвіча, що випускаються, відмінно виглядають на складах, заводах, станціях технічного обслуговування, цехах, автомобільних мийках, ангарах та інших спеціалізованих приміщеннях.

Традиційні моделі захисних систем не завжди підходять для вирішення задач великого масштабу. Для цього потрібні ще надійніші, більш функціональні та зносостійкі конструкції, які здатні легко впоратися з підвищеним навантаженням та нетиповими умовами застосування. Тому варіант «промислові розпашні гаражні брами» вважається абсурдним. Майстер-М готова запропонувати найкращі моделі конструкції виробничого типу, що виготовлені з сендвіч-панелей Ryterna.

особенности монтажа
особенности монтажа

Промислові секційні автоматичні брами мають перелік серйозних відмінностей від побутових систем, а саме:

 • застосування кріплень з оцинкованого металу;
 • ідеально збалансована конструкція;
 • система захисту від злому пружин, затиснення пальців та випадання деталей;
 • максимальні рівні тепло- і звукоізоляції;
 • «антикорозійний» пакет фурнітури;
 • 100 000 циклів розорювання/зачинення до першого технічного обслуговування.

Промислові брами з сендвіч панелей Ryterna виготовляються на сучасних виробничих лініях з мінімізацією шкоди від людської участі. Ми маємо змогу пропонувати дійсно найкращі рішення для об’єктів будь-якого призначення, оскільки суворо дотримуємося побажань замовників, норм і правил технічних процесів. Більш того, на промислові секційні брами ціна встановлена на привабливому рівні. У пошуках надійного рішення для свого підприємства у Рівному? Зверніться до фахівців Майстер-М!

Промислові секційні брами являють собою відмінне поєднання сучасних конструкторських можливостей, інноваційних технологій та досягнень у сфері дизайну. Завдяки використанню декількох торсіонних пружин вдалося досягти оптимального рівня компенсації ваги полотна. Завдяки цьому Майстер-М може виробляти конструкції майже без обмежень за розмірами. Ворота понад 15 м у ширину та 11 м у висоту – реальність.

Промислові складні брами представлені серією TL від Ryterna. До неї належать декілька моделей:

 • FullView. Конструкції, що мають панорамне скління. Для будівель зі світлопроникними фасадами, а також для автосалонів та торгових залів – це відмінне рішення. Панорамні промислові секційні брами мають полотно, що було зібране з алюмінієвого профілю із пластиковими склопакетами. Якщо є необхідність виключити усі «містки холоду», щоб домогтися ліпшої теплоізоляції, то зверніть увагу на брами FullView Thermo та опцію додаткового тонування скла.
 • TLT. Промислові гаражні брами, що встановлюються у місцях з поганою вентиляцією, представлені перфорованою секційною конструкцією від Ryterna. Оцинковані сталеві грати з декоративною поверхнею являють собою полотно з безліччю отворів, що забезпечують постійний доступ свіжого повітря. Розмір перфорації – 5х5 або 10х10 мм. Брами серії TLT ідеально підходять для облаштування підземних паркувань і гаражів.
 • TLP Ultra Thermo. Для об’єктів, що функціонують у спеціальних температурних умовах, Майстер-М пропонує промислові секційні брами 80 мм. Потовщені сендвіч-панелі забезпечують теплоізоляцію на рівні 0,5 Вт/м2К. Завдяки цьому реально зберігати тепле або охолоджене повітря в приміщеннях впродовж всього часу.

Виготовлення секційних промислових брам спеціальних розмірів – один із напрямків роботи Майстер-М. Ми допоможемо перекрити просвіти величезних габаритів, якими володіють літакові ангари, верфі, депо та доки. Необхідні брами розроблюються в індивідуальному порядку для кожного конкретного об’єкта.

На брами промислові секційні розміри зазвичай припускають стандартні формати. Однак Майстер-М вважає, що в питанні якісного перекриття просвітів не має бути якихось обмежень. Для цього існують оригінальні ворота серії TLP від Ryterna. Вони можуть бути представлені у дійсно величезних розмірах – понад 15 м у ширину та 11 у висоту.

Збільшені габарити вимагають використовувати особливі складники. Для виготовлення гігантських конструкцій застосовуються деталі з посиленою потужністю з урахуванням передбачуваних навантажень. Важливо те, що у розрахунок беруться усі особливості об’єктів, що оснащуються. Наприклад, для приміщень із суворим температурним режимом використовують промислові секційні брами 80 мм (модель TLP Ultra Thermo). Фурнітура та напрямні виконуються з оцинкованої сталі товщиною не менш ніж 2 мм.

4 переваги брам TLP:

 • безпека експлуатації, що була досягнута шляхом встановлення механізмів для запобігання падіння або защемлення полотна;
 • збільшена жорсткість завдяки використанню потовщених профілів;
 • можливість оснащення просвітів усіх форм та конфігурацій шляхом 13 модифікацій монтажу;
 • підбір комплектуючих з урахуванням агресивності середовища експлуатації.

Додатково обладнуватися можуть промислові секційні брами хвірткою. Це суттєво спростить процес їх щоденного застосування.

Усі промислові системи можуть бути додатково укомплектовані автоматикою. Розумне обладнання візьме на себе головні функції, подарувавши користувачам ряд незаперечних переваг:

 • можливість дистанційно керувати конструкцією;
 • оптимізація логістичних операцій, що пов’язані з в’їздом та виїздом транспорту;
 • контроль доступу на об’єкт завдяки видачі брелків та пультів обмеженому переліку співробітників.

Промислові брами з сендвіч панелей комплектуються стельовими приводами, що мають поліпшену модифікацію. Підбирається автоматика з урахуванням конструктиву системи та параметрів інтенсивності застосування пристроїв. Окрім цього враховуються інші характеристики, а саме:

 • розмір брам;
 • вага стулки;
 • наявність додаткових пристосувань.

Окрім електроприводів Майстер-М пропонує великий асортимент систем безпеки та інформаційно-сигнальних засобів. З повним переліком аксесуарів можна ознайомитися на сайті компанії.

Щоб раціонально розподілити обов’язки на об’єкті, що працює у прискореному темпі, рекомендується придбати кілька комплектів пультів керування. Роздавши брелки необхідній кількості співробітників, власник зуміє скоротити час на виконання регламентованих функцій підприємства.

Просвіти різноманітних об’єктів мають низку характерних особливостей. Для прискорення монтажу, Майстер-М пропонує кілька варіантів встановлення:

 • стандартно;
 • знижено з переднім або заднім розташуванням валу;
 • підвищено з поверхнім або нижнім розташуванням валу.

Спосіб встановлення визначається фахівцями компанії з урахуванням форми та конфігурації отвору, що оснащується.

Строк монтаж залежить від складності поставленого завдання. У нормальних умовах потрібно приблизно 1-2 робочих дні. Встановлення може зайняти більше часу, якщо з’являться перебої з електропостачанням, погіршиться погода або виникнуть форс-мажорні обставини.

Від правильності монтажу залежить те, наскільки гарно та довго буде функціонувати конструкція. Тому єдиною рекомендацією стане прохання звертатися до професіоналів. Фахівці Майстер-М гарантують:

 • ввічливість і акуратність;
 • дотримання регламенту, правил та норм встановлення;
 • урахування оголошених термінів;
 • застосування лише спеціального обладнання, фірмових кріплень та оригінальної фурнітури.

Вартість конструкції разом з монтажем оголошується одразу. Хочете побачити поточний прайс? Скористайтеся функцією «промислові секційні брами ціна калькулятор» на сайті.

Замовити конструкцію в Рівному можна:

 • за телефонами ((0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25 та (067) 362-44-63));
 • електронною поштою (office@master-m.com.ua);
 • у головному офісі (Рівне, вул. Корольова 23А);
 • через форму зворотного зв’язку онлайн.

Щоб швидко оформити виготовлення конструкції на замовлення від виробника, надайте оператору інформацію щодо типу об’єкта, що оснащується, розміру просвіту та побажань з огляду дизайну. Це істотно прискорить процес.

Повний перелік послуг Майстер-М включає зняття мірок, виготовлення, доставлення, встановлення, налагодження та обслуговування систем. Продаж промислових брам здійснюється з наданням офіційної гарантії.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.