Заказать
расчет конструкции

Управління в’їзною системою має бути комфортним та простим. Автоматика для розпашних брам відповідної потужності дозволяє швидко домогтися подібного ефекту. Невеличкий пристрій розроблявся спеціально для того, щоб полегшити процес буденного розорювання/зачинення стулок. Кожен окремий привід для розпашних брам має певну межу по вазі рухомої конструкції та прогнозованої інтенсивності застосування.

Виробників електроприводів існує чимало. Компанії пропонують безліч рішень у різних цінових діапазонах. Щоб не потрапити у пастку та купити автоматику для розпашних брам, яка ідеально підійде для оснащення конкретної конструкції, рекомендуємо довіритися Майстер-М у Рівному. Ми займаємося виготовленням, переобладнанням та модернізацією двостулкових систем з початку 2000-х років, тому гарантовано підберемо оптимальну модель за вимогами замовника.

Чому Майстер-М можна довіряти?

 • на будь-який привід для розпашних брам ціна встановлюється на привабливому рівні;
 • усі моделі є в наявності на складі в Україні;
 • в асортименті автоматика приводу розпашних брам від провідних європейських виробників Came, Nice, Faac, Doorhan, BFT, Hörmann і інших фірм;
 • професійні безкоштовні консультації;
 • усі необхідні послуги в одному місці.

З приводом від Майстер-М управління розпашними брамами почне постійно приносити задоволення та радість. Головне – правильно обрати пристрій. Автоматика для розпашних брам назовні або всередину підбирається з урахуванням способу фіксації стулок до опор, габаритів та ваги усієї конструкції, вимог до швидкодії системи. Не намагайтеся купити електропривод для розпашних брам у Леруа Мерлен, Епіцентрі або будь-якому іншому масмаркеті! Так ви не зможете розраховувати на індивідуальний підхід. Краще одразу звертайтеся до Майстер-М. Ми цінуємо кожного замовника.

Автоматизація розпашних брам – складне багатоетапне завдання, до виконання якого варто ставитися з максимальною відповідальністю. Найважливіший момент – визначення переліку вимог до пристрою. Необхідно заздалегідь розібратися з тим, що саме буде робити автоматика відкривання брам розпашних.

Далі варто затвердити бюджет – суму, яку замовник готовий витратити без докорів сумління на придбання електроніки. Купити привід для розпашних брам недорого без шкоди якості реально, головне – обрати слушного виробника. Визначення бренду – третій етап модернізації конструкції. Майстер-М пропонує продукцію наступного походження:

Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб

Автоматика для розпашних воріт Came. Італійська продукція, яка виробляється під гаслом «досконалість технологій та захист природи». Якість – найпомітніша характеристика будь-якого приводу для розпашних брам Came. Бренд пропонує багатий асортимент рішень, серед яких пристрої-невидимки, важільні та підземні механізми. Важливо те, що на потрібний привід розпашних брам Came ціна доступна.

Автоматика для розпашних воріт Nice. Електроніка родом з Італії. Привід для розпашних брам Nice може бути представлений прямим, підземним або важільним варіантом. Більшість моделей постачаються комплектом, до якого входять прилад, пульт, приймач, фотоелемент та контрольна плата, що замкнена у спеціальному корпусі. Автоматика для розпашних брам Найс вкрай популярна, оскільки передбачає найоптимальніше співвідношення цінника до якості.

Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб
Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб

Привід розпашних брам Faac. Оригінальні пристрої італійського виробництва. Автоматика для розпашних брам Faac підходить для обладнання систем зі стулкою, що має габарити від 180 до 500 сантиметрів. Більшість моделей має вбудовані механічні концевики, можливість підключення до плати керування акумулятора та відрізняється новим методом фіксації за допомогою кронштейнів.

Автоматика для розпашних воріт BFT. Черговий набір пристроїв, що поставляються безпосередньо з Італії. Ці приводи для розпашних брам назовні або всередину підходять для конструкцій з шириною стулок від 200 до 500 см та вагою у діапазоні 200-800 кг. Більшість рішень встановлюється замасковано, що дуже вигідно при облаштуванні вуличних систем. Така автоматика для розпашних брам недорога та дуже надійна.

Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб

Окрім італійських електроприводів Майстер-М пропонує пристрої іншого виробництва. Наприклад, привода для розпашних брам Doorhan поставляються із Чехії. Модельний ряд передбачає можливість обладнання побутових та промислових конструкцій за привабливою вартістю. Подібна автоматика для брам ціна якої доступна, випускається у лінійному та важільному варіанті. Майже всі рішення мають функцію самоблокування, не потребують особливого догляду. Автоматика для розпашних брам Doorhan поставляється в оригінальному комплекті.

Також Майстер-М пропонує якісні німецькі електронні пристрої. Будь-який привід розпашних брам Херман – це гарантія абсолютної якості та безперебійної роботи на довгі роки.

Будь-яка автоматика, наприклад, привід Came для розпашних брам, являє собою пристрій, що дозволяє розорювати/зачиняти конструкцію дистанційно. Зазвичай для кожної стулки потрібен окремий прилад для керування. Залежно від потреб встановлюють різні варіанти електроніки. Привід вікривання орних брам може бути представлений:

 • Прямим варіантом. Черв’ячний редуктор та електромотор, що працює від джерела постійного або змінного току. Якщо електроенергія відсутня, то систему можна розкрити власноруч.
 • Важільний варіант. Відмінне рішення з єдиним обмеженням – розмір стулок не повинен перевищувати 350 см. У майстер-М легко підібрати такий Nice, Faac або Came комплект для розпашних брам.
 • Прихований варіант. Надійні та довговічні рішення, що здатні демонструвати відмінний функціонал, при цьому не псуючи зовнішній вигляд системи. Зверніть увагу, не кожен привід для розпашних брам Came, Nice або Faac підходить для прихованого монтажу.

Також необхідно розуміти, що універсальних моделей не існує. Всі рішення мають певні параметри по масі та ширині стулок, інтенсивності експлуатації конструкції в цілому.

На електропривод для розпашних брам ціна багато в чому залежить від комплектації, яку заздалегідь передбачив виробник. Зазвичай до набору входять:

 • два приводи, по одному на кожну стулку;
 • плата керування;
 • дистанційний пульт.

Крім цього, комплект може включати додаткові елементи з контролю доступу на об’єкт, наприклад, сигнальні лампи, крайки безпеки або фотоелементи. Також до кожного приводу розпашних брам інструкція постачається обов’язково. У ній виробник прискіпливо розписує можливості пристрою, правила монтажу та експлуатації.

Варто сказати, що автоматика для розпашних брам Came ціна якої фіксована, як і інших варіантів, не підлягає змінам у процесі виконання замовлення. Придбавши пристрій за вартістю, що була вказана при першому зверненні, вам не доведеться витрачати більше.

Запорука довгого та безперебійного використання електроніки криється у багатьох нюансах. До них відносяться дотримання правил експлуатації, дбайливе застосування, своєчасне технічне обслуговування та належний монтаж. Якщо перші чинники залежать виключно від користувача, то останній пункт належить до компетенції фахівця, що займається встановленням.

Автоматика для розпашних брам назовні купити або всередину – рішення, яке має бути обдуманим та зваженим. Якщо ви перебуваєте на етапі планування замовлення, то не нехтуйте послугами професіоналів. Встановити привід для розпашних брам своїми руками без належних навичок та інструментів – сумнівний вибір. У таких питаннях краще довіряти досвідченим фахівцям Майстер-М.

Монтаж будь-якої системи не відіймає понад 30-60 хвилин без урахування форс-мажорів. Після встановлення співробітник декілька разів тестує пристрій, щоб переконатися у тому, що він правильно працює. При необхідності проводиться додаткове налагодження окремих функцій.

Користуватися конструкцією можна відразу. Привід Кама розпашні брами, які й інші рішення, володіє вбудованим ресурсом користування, що розрахований на 25 000 циклів роботи – це приблизно 10-15 років.

Купити привід воріт електроприводи для розпашних брам у Рівному можна в офісі Майстер-М, що розташований у ТЦ «Скеля» на вул. Корольова 23А. На місці консультант ознайомить вас з вибором, озвучить вартість і терміни доставлення.

Не хочете покидати домівку? Тоді вам на допомогу автоматика для брам інтернет магазин. Уважно ознайомтеся з модельним рядом пристроїв та замовте потрібну комплектацію. Запити приймаються у телефонному режимі за номерами (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25, (067) 362-44-63, через форму зворотного зв’язку на сайті та електронну пошту office@master-m.com.ua.

Успіх нашої компанії на 100% залежить від задоволеності замовників. Ми, як ніхто інший, зацікавлені у відповідальному виконанні завдань. Адже кожен реалізований проект – наша візитівка у реальному світі. Якщо для вас якість, оперативність, демократичність цін та націленість на позитивний результат – не порожні слова, то зв’яжіться з представником Майстер-М найближчим часом. Наші фахівці одразу візьмуться за підбір автоматики за необхідними критеріями.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.