fbpx
Заказать
расчет конструкции

Найпомітнішою прикметою 21 сторіччя стала автоматика для брам. Раніше системи з дистанційним керуванням вважалися дивиною та предметом розкоші. Сьогодні все геть змінилося. Купити автоматику для брам прагнуть ті, хто хоче забезпечити найбільший контроль життя.

Привід для воріт доповнює виріб, підіймає його функціонал до нового, більш високого рівня. Захисна система може мати будь-яку форму, дизайн, конфігурацію та розмір. Двигун для брам зробить її привабливішою та популярнішою серед сучасних користувачів.

Автоматика привід брам володіє переліком переваг, що вражає уяву:

 • плавність руху стулок;
 • можливість регулювання по висоті;
 • велика потужність, що вкладена у невеличкий за розміром пристрій;
 • надійний корпус;
 • безшумність ходу;
 • стильний дизайн.

Привід для брам купити – відмінна можливість швидко та недорого переобладнати зсувну конструкцію незалежно від її типорозміру. У Рівному замовити потрібний комплект можна у Майстер-М – компанії, що пропонує величезний асортимент автоматики для захисних конструкцій усіх типів. На привід для відкотних брам ціна озвучується відразу, не підлягає змінам у процесі виконання замовлення.

Майстер-М пропонує електроприводи від виробників, які зарекомендували себе як лідери сегмента. На складах по Україні завжди у наявності автоматика для брам Каме, Найс, Фаак, БФТ, Дорхан, Лайнеаматік, Ан Моторс та інші рішення.

У Майстер-М вважають, що зсувні системи здатні продемонструвати свій потенціал на повну лише у разі додаткової комплектації надійним та потужним електроприводом. Саме тому кожен комплект автоматики для брам відрізняється бездоганною якістю.

Ми співпрацюємо з провідними виробниками Європи та Азії, пропонуємо клієнтам пристрої, які пройшли багаторазові тестування та відповідають усім стандартам з безпеки. На складах, що розташовані по всій країні, у постійній наявності автоматика наступних видів:

Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб

Привід для воріт Came. Італійське обладнання, що підходить для систем з вагою стулки від 400 до 3 500 кг. Більшість моделей можна використовувати у житловому, громадському і виробничому секторі. Найбільш популярне рішення – привід воріт Came bx 78. Він володіє високими характеристиками потужності та рівнем безпеки, може застосовуватися для переобладнання габаритних та кованих систем на об’єктах різного призначення. Привід для брам bx 78 вміє штовхати стулку вагою до 800 кг. Пристрій не потребує спеціального догляду, має безліч вбудованих корисних функцій.

Привід для відкатних воріт Nice. Практична та зручна автоматика, що створюється в Італії. Відрізняється відмінною якістю та функціоналом за привабливою ціною. Популярна модель – привід для відкотних брам Nice 600. Він уміє визначати перешкоди на шляху, збільшувати зусилля у холодну погоду. Привід для відкатних брам Nice rb 600 коштує порівняно небагато, оскільки виготовляється з доступної сировини. Проте вона також характеризується бездоганною якістю. По суті, автоматика для брам Найс – оптимальний варіант для обладнання зсувних виробів.

Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб
Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб

Привід для воріт Faac. Унікальні технології для комфорту, що виникли в Італії. Протягом 50 років компанія пропонує високоякісні пристрої для зсувних систем усіх типів. Великий попит має привід брам Faac 740. Він обладнаний бронзовою шестернею редуктора, що подовжує термін роботи та забезпечує тишу при включенні. Також ця автоматика для воріт FAAC легко програмується на виконання необхідних команд завдяки дисплею. На цьому особливості пристрою не закінчуються. Він являє собою електромеханічний привід брам, тобто при аварійному вимкненні його можна розблокувати своїми руками.

Привід для воріт BFT. Європейський бренд БФТ пропонує системи контролю доступу для зсувних конструкцій будь-яких параметрів. Автоматика BFT для брам представлена надійними моделями, що здатні плавно штовхати стулку вагою від 600 до 2 000 кг. Більшість пристроїв може працювати у режимі з високою інтенсивністю, при необхідності розорюватися вручну. BFT автоматика для брам ціна на яку прийнятна, доставляється за лічені дні зі складу в Україні.

Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб
Гаражные ворота в харькове в цвете золотой дуб

Привід воріт Lineamatic. Продукція від відомого виробника Hormann зустрічається у понад 100 країнах світу, славиться своєю бездоганною якістю. Ця автоматика для брам відгуки якої на 99% є позитивними, представлена 3 різновидами: Lineamatic (250 кг), LineaMatic P (400 кг) і LineaMatic H (600 кг). Кожен з них може підтримувати до 3 додаткових пристроїв, має функцію хвіртки та радіоприймач. Такий двигун для брам купити варто тим, хто довіряє досвіду та репутації бренду.

На складах Майстер-М представлена не тільки автоматика для брам Nice, BFT, Lineamatic, Faac або Came. Ми маємо безліч рішень різної цінової категорії. У нас можна замовити привід воріт Ан Моторс (Китай). Він має багатий функціонал, проте коштує трохи дешевше від аналогів. Також у нас є автоматика для брам Doorhan, чия якість підтверджується популярністю бренду.

Якщо прискіпливо вивчити привід брам схема, то стане зрозуміло, що основні задачі виконує невеликий пристрій. Окрім нього поставляються плата управління, кріплення та приймач, що вловлює сигнал від пульта. Вирішивши електропривод для брам купити, варто розраховувати на отримання приладу та декількох додаткових пристосувань – брелок, датчик та інше. Набір комплектів визначає виробник.

У цілому, електроніка для брам здатна відпрацьовувати безліч опцій в залежності від моделі:

 • режим хвіртки (неповне розорювання);
 • регулювання зусилля руху під особисті можливості;
 • повна зупинка руху при виникненні перешкод;
 • підтримка зворотного зв’язку;
 • індикація положення стулки;
 • підключення великої кількості додаткових пристроїв.

На цьому функціонал пристроїв не закінчується. Наприклад, привід Найс для відкатних брам має опцію самоблокування. Вона дозволяє механічно замикати конструкцію без використання замку. Електропривод для воріт Came оснащений регульованими опорами бази. Це нівелює усі нерівності на поверхні під час монтажу.

Усю необхідну інформацію про можливості автоматики підкаже електропривод брам інструкція. Майстер-М гарантує, що кожна модель буде укомплектована відповідним керівництвом для користувача.

Про важливість правильного встановлення сказано було чимало. Аби привід брам Саме, Фаак, Найс та інші працював на повну потужність, потрібно подбати про дотримання усіх правил при монтажу. У принципі, особливих складнощів у цьому питанні виникнути не повинно, проте лише за умови, що до процесу залучаються фахівці.

Електропривод відкатних воріт Рівне монтується протягом 30-60 хвилин співробітником Майстер-М на місці. При здійсненні робіт застосовуються професійні інструменти. Фахівці компанії дотримуються всіх правил, що вказані в інструкції до пристрою, серед них:

 • використання багатожильних кабелів з мінімальним перетином під час підключення;
 • багаторазова перевірка кріплень перед введенням до експлуатації;
 • використання кнопок з відповідною здатністю для пропускання;
 • контроль тексту правильності функціонування всіх запобіжних засобів;
 • перевірка цілісності електричних з’єднань;
 • зменшення сили імпульсу за допомогою спеціальних крайок (за необхідністю).

Великий практичний досвід наших фахівців дозволяє стверджувати, що привід для відкотних брам Came, Nice, FAAC, BFT, Doorhan, Lineamatic і An Motors буде встановлено правильно. Термін експлуатації приладів складе приблизно 10-15 років. Проте лише за умови, що буде виконуватися автоматика відкотні брами інструкція виробника.

На наші двигуни для воріт ціна конкурентоспроможна. Підібрати оптимальне рішення для будь-якого замовлення за короткий термін вдається завдяки тому, що усі моделі є в наявності на складі в Україні. Не варто шукати варіанти за запитом «електропривод відкотні брами встановлення недорого». Краще відразу зв’язатися з представником Майстер-М будь-яким з нижче вказаних способів:

 • запит через онлайн форму на сайті;
 • лист на пошту office@master-m.com.ua;
 • дзвінок за номерами (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25, (067) 362-44-63.

Окрім цього, кожен зацікавлений замовник може відвідати офіс компанії у Рівному на вул. Корольова 23А в ТЦ «Скеля». На місці буде надана вичерпна консультація, озвучена вартість та терміни виконання.

Не рекомендуємо купувати автоматику у неперевірених місцях. Наприклад, підтвердити справжність та якісно встановити привід для брам Came інструкція власноруч не вийде. У такій ситуації правильним рішенням стане звернення до професіоналів в особі кваліфікованих співробітників Майстер-М.

Обираючи нашу компанію, ви потрапляєте до надійних рук. Ми зацікавлені виконати замовлення на 100%, всупереч його важкості чи неординарності. Гарантуємо, що зможемо на відмінно реалізувати проект, від якого відмовилися інші компанії. Не вірите? Подзвоніть вже сьогодні та переконайтеся особисто.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.