fbpx
Заказать
расчет конструкции

Існує багато якостей, які здатні відмінно описати фасадні системи. Серед них варто зазначити складність та оригінальність, повітряність та невагомість, величність та ультрасучасність. Прозорість додає будівлям респектабельності, навіть трохи космічності, а функціональний потенціал і зовсім вражає уяву. Алюмінієві фасадні системи відрізняються міцністю та великою вагою (при габаритах 4 х 14 м маса понад 2,5 тони), здатністю витримувати потужні вітрові навантаження (від 40 кг/м2) та температурні перепади у діапазоні ±45°С.

На цьому переваги фасадних систем лише починаються:

 • Більше світла. Чим значніша площа скління, тим більше сонячних променів потрапляє до приміщення. Кімнати начебто «відкриваються» зовнішньому світу.
 • Відчуття свободи. Невидимі для очей бар’єри візуально розширюють межі будови. Будучи у будівлі виникає відчуття, ніби знаходишся всередині у зовні водночас.
 • Привабливість у будь-який час. Днем фасадні алюмінієві системи відбивають яскраве сонце, вночі – світло фар, ліхтарів і зоряного неба. Ця чудова якість особливо актуальна для розважальних та торговельних центрів.
 • Цікавий вид зсередини. Прозора фасадна система дозволяє насолоджуватися красою навколишнього простору, не покидаючи меж будівлі. Найбільший ефект можна досягти у випадках, коли будова розташована у якомусь мальовничому місці.

У Рівному замовити фасадну систему Корса пропонує Майстер-М. Наша компанія надає повний перелік послуг, серед яких вимірювання, розрахунок, виготовлення, доставлення, встановлення та обслуговування конструкцій. При цьому на фасадні системи ціна встановлена на піднімному рівні. Потрібно більше подробиць? Запитайте консультацію у менеджерів зручним способом.

Візуальна легкість скляних фасадних конструкцій дозволяє реалізовувати неймовірні та сучасні дизайнерські ідеї. Тому даний тип скління так активно застосовується у приватному та комерційному будівництві. Усі сфери використання фасадних систем можна умовно розділити на декілька груп за призначенням:

 • Торгівля. Підходять фасадні системи утеплення для обрамлення ТЦ, кафе, квіткових магазинів, ресторанів, барів та кав’ярень.
 • Бізнес. Алюмінієві конструкції часто встановлюються в офісних будівлях, кредитно-фінансових та ділових центрах.
 • Промисловість. Вентильовані фасадні системи активно застосовуються у виробничій сфері на підприємствах різних напрямків діяльності.
 • Житлова сфера. Сюди відносять скління багатоповерхівок (хмарочосів), приватних будинків і котеджів, балконів і лоджій.
 • Розваги. Фасадні системи нерідко стрічаються у зимових садах, оранжереях, дитячих комплексах, спа-салонах, стадіонах, кінотеатрах та фітнес-центрах.

Усі можливі обмеження, які виникають зі сферами використання даного типу скління, зникають завдяки універсальності та відмінним експлуатаційним характеристикам конструкцій.

З’явилася цікава ідея? Потрібна допомога з розробкою та реалізацією проекту? Довіртеся Майстер-М! Озброївшись кращими рішеннями від Корса, наші фахівці створять і втілять у життя ліпше фасадне скління.

Бездоганна якість – гарантія, яку надає Майстер-М, пропонуючи фасади. Всі кріпильні деталі, вузли, підсилювачі та елементи скління сертифіковані та на 100% відповідають сучасним стандартам безпеки.

Виробництво фасадних систем здійснюється з алюмінію, продукція має стійко-ригельно конструкцію. Це передбачає наявність таких елементів:

 • Стійка та ригель. Виконуюсь опорну функцію. Стійка використовується для вертикальної фіксації, ригель для горизонтальної. Обидва елементи виконуються з алюмінію, мають видиму ширину 50 мм. Такий набір характеристик здатний забезпечити невагомість та високу світлопропускну здатність.
 • Ущільнювачі та термовставки. Кожне замовлення по-своєму унікальне, не завжди застосовуються однакові склопакети. У зв’язку з цим використовуються різні за товщиною ущільнювачі та вставки, що дозволяють досягти найбільш міцного кріплення. Як матеріал виготовлення обирається твердий ПВХ та особливий каучук.
 • Притискна планка. Деталь, яка необхідна для надійного прилягання скла і вставок до стойок і ригелів. Крім того, вона служить додатковим кріпленням для маскувальної кришки, також у ній фіксується зовнішня частина ущільнень.
 • Декоративна (маскувальна) кришка. Як і скло, формує кінцевий зовнішній образ фасаду. Замикається на планці та ховає кріплення конструкції. Відрізняється гладкою поверхнею, яку можна пофарбувати у необхідний віддінок.
 • Ущільнювач фальца склопакета. Потрібен для реалізації опції компенсації розширення через температурні перепади. Монтується між термовставкою та склом.
 • Склопакет. Формує основну частину усього фасаду. Має відмінний опір до втрат тепла завдяки срібному напилюванню, наповненню інертним газом та нерозривної алюмінієвої дистанції. Пакети можуть мати різну світлопропускну здатність, а також дизайнерський вигляд.

Для задоволення вимог з безпеки для банків, приватних будинків, бізнес та адміністративних будівель передбачені склопакети підвищеної міцності.

Навісні фасадні системи, як й інші варіації конструкцій прослужать довго лише у разі, якщо будуть правильно проведені монтажні роботи. Від якості встановлення залежить не тільки функціональність, цілісність та практичність, але і безпека людей, що знаходяться всередині та зовні будівлі, що облаштовується.

Монтаж – відповідальне завдання, яке варто довіряти лише професіоналам. Фахівці Майстер-М мають багатий досвід встановлення фасадів будь-якої складності. Співробітники пройшли сертифікацію та спеціальне навчання, мають повний набір спеціального обладнання та інструменту.

Усі роботи проводяться суворо у зазначені терміни. Час, за який буде здійснене встановлення, розраховується в індивідуальному порядку. Щоб уточнити орієнтовні строки виготовлення та монтажу, зв’яжіться з представником Майстер-М.

Надайте завершений вигляд будівлі з нашими фасадними алюмінієвими системами у Рівному. Наші фахівці негайно почнуть виконувати замовлення, як тільки ви відправите запит одним з нижчеописаних способів:

 • За телефоном. Подзвоніть до офісу за номерами (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25 або (067) 362-44-63. Оператор уважно вислухає ваші побажання, візьметься за оформлення замовлення.
 • Електронною поштою. Напишіть лист з описом потреб на наш e-mail office@master-m.com.ua. Відповідь можна отримати у вигляді зворотного повідомлення або дзвінка.
 • Контактною формою. Заповніть порожні поля у відповідному розділі на нашому сайті. Через деякий час менеджер передзвонить за вказаним номерам для уточнення деталей.

Отримати ще більше інформації, подивитися на готові роботи, скористатися допомогою кваліфікованого консультанта та оформити замовлення на виготовлення алюмінієвих фасадних систем у Рівному можна у офісі Майстер-М, що розташований на вул. Корольова 23А.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.