fbpx
Оставте заявку
на расчет ворот

Для належного функціонування виробничих приміщень потрібно створити особливі умови з безпеки. Необхідно врахувати температурний режим, інтенсивність використання та кількість співробітників, що допущені до об’єкта. Для більшості будівель підходять підвісні промислові брами. Вони мають відносно просту, проте вкрай зручну конструкцію – полотно підвішується на верхній рейці завдяки візкам роликового типу. Головна особливість моделі – відсутність мінімального контакту з підлогою.

Промислові відкатні брами підвісного типу мають досить широке призначення:

 • безвідмовний доступ користувачів до приміщень, що перекриваються;
 • організація безперешкодного в’їзду на об’єкт транспортними засобами та іншою робочою технікою;
 • надійний захист від несанкціонованого проникнення та злому;
 • якісні світло-, тепло- та звукоізоляція;
 • створення єдиного образу з архітектурою навколишнього середовища;
 • поліпшення функціоналу приміщень.

Варто розуміти, що промислові розсувні брами – це звичні відкатні системи. Проте одна відмінність є – вони не мають нижньої напрямної.

Зацікавили промислові відкатні брами? У Рівному замовити якісну систему для виробництва недорого пропонує Майстер-М. В асортименті десятки гарних рішень від Ryterna, широкий набір аксесуарів та автоматики. До речі, у нас можна вигідно придбати промислові відкатні брами з електроприводом. Вони будуть розорюватися/зачинятися без втручання співробітників – досить лише натиснути на кнопку пульта.

Підвісні автоматичні брами виготовляються, доставляються та монтуються у стислі терміни. Якщо ви хочете швидко облаштувати приміщення і залишилося лише встановити розсувну конструкцію, зв’яжіться з представниками Майстер-М – вони допоможуть з реалізацією завдання.

особенности монтажа
особенности монтажа

Легкість ходу – концептуальна особливість зсувних воріт. Максимальний ефект досягається тоді, коли встановлюються саме промислові відкатні брами без нижньої напрямної. Завдяки відсутності рейки на підлозі, полотно рухається ще плавніше.

Принцип роботи цієї системи ховається у конструкційних рисах брам:

 • цілісне полотно кріпиться до кареток;
 • над просвітом встановлюється спеціальна рейка;
 • всередині профільованої рейки фіксуються каретки зі щитом.

Коли потрібно відкрити проїзд, каретки починають рухатися – «перевозять» полотно у сторону. Коли потрібно зачинити заїзд, вони знов активізуються та повернуть стулку у початкове положення.

Рух кареток відбувається або вручну, або за допомогою електроприводу. У першому випадку співробітник докладає деяких фізичних зусиль та тягне спеціальну ручку до потрібної сторони. У другому – всю роботу виконує автоматика.

Промислові відкатні брами припускають два варіанти:

 • керуючий пристрій весь час залишається нерухомим, стулка переміщується завдяки руху ланцюга;
 • привід рухається разом зі стулкою уздовж нерухомого ланцюга.

Спосіб керування обирається замовником самостійно. Майстер-М має можливість модернізувати усі типи брам незалежно від їх розміру, ваги або конфігурації. Шукаєте функціональне та водночас зручне рішення для виробництва? Зверніть увагу на підвісні автоматичні брами.

Підвісні промислові брами виготовляються та збираються з комплектуючих, що є аналогічними тим, які використовуються для звичайних секційних та відкатних систем. Полотно формується з сендвіч-панелей Ryterna товщиною 40 мм. Конструкції при необхідності доцільно доповнити світлопроникними вставками.

10 елементів підвісних брам:

 • полотно – щит, який збирається з сендвіч-панелей;
 • оцинковані напрямні – обмежують качання стулки;
 • клямка – фіксатор конструкції у закритому положенні;
 • ручка – використовується для механічного розорювання брам;
 • ущільнювач – перекриває щілини між площинками;
 • рейка – верхня частина воріт, всередині якої розміщуються рухливі каретки;
 • каретки – утримують полотно;
 • амортизатор – пом’якшує рух стулки (підбирається з урахуванням маси брам);
 • профілі – підсилюють конструкцію;
 • ролик – обмежує бічні коливання.

Окрім основних деталей до комплекту постачання входять спеціальні монтажні елементи. До них належать кронштейни (кількість залежить від розміру стулки) та заглушки для напрямних (не дозволяють пилу та бруду потрапляти всередину).

Промислові відкатні брами підвісного типу мають безліч варіантів використання. Їх доцільно встановлювати в місцях, де відсутня необхідність підтримувати суворий температурний режим та потрібно організувати максимально зручний проїзд для спеціальної техніки. Це обумовлено тим, що їх конструкція не передбачає наявність нижньої напрямної.

Розглянемо можливі сфери застосування докладніше:

 • Торговельні підприємства. Магазини усіх форматів разом із супермаркетами та невеликими роздрібними точками. Такі брами підходять для перекривання проходу до службових приміщень.
 • Гаражі, невеликі ангари. Деякі машини та спеціальна техніка вибагливі до поверхні, по якій рухаються. Якщо потрібно виключити наявність мінімальних порогів, то промислові відкатні брами – найбільш оптимальний варіант.

Такі системи можна встановити будь-де. Універсальність – одна з головних переваг моделі. Не впевнені, чи підходять вам промислові відкатні брами без нижньої напрямної? Зв’яжіться з менеджером Майстер-М. Він надасть професійну консультацію, допоможе прийняти правильне рішення.

Обов’язковий звід правил, що гарантує довгу та безпроблемну експлуатацію підвісних брам, включає 3 позиції: використання фірмової конструкції та оригінальних комплектуючих, залучання до процесу фахівців з багаторічним досвідом та грамотний монтаж. Майстер-М забезпечує виконання всіх цих правил на 100%.

Правильному встановленню варто приділити особливу увагу, оскільки недотримання вимог по монтажу спровокує проблеми на усіх етапах оснащення просвіту.

Що варто знати про процес?

 • на майданчику не має бути ніяких сторонніх предметів;
 • для здійснення робіт потрібно передбачити наявність спеціального інструменту (перфоратор, набір викруток та гайкових ключів, дриль, рулетка, драбина тощо);
 • у першу чергу монтуються брами, а потім – привід та супутні пристрої.

Спочатку збираються стапелі з боковими омега профілями, до них додаються нижні деталі. Після у вільні пази встановлюються сендвіч-панелі. По завершенню складання полотна починається закріплення верхніх омега профілів, перевіряються діагоналі брам. Коли стулка готова, настає черга роботи з напрямною. Вона збирається з декількох частин, після в ній фіксуються кронштейни. Напрямна кріпиться уздовж просвіту з обов’язковим дотриманням площинності поверхні. Далі встановлюються каретки, на них навішується полотно.

В останню чергу монтується ручка, кріпляться заглушки. Якщо передбачається встановлення автоматики, то фахівці займаються нею. Послідовність робіт визначається інструкцією від виробника приводу.

Промислові розсувні брами не вважаються надскладним пристроєм, тому особливе обслуговування не потрібне. Просто щоб система працювала справно та довго, варто стежити за розміром просвіту між стулкою та підлогою. У разі виникнення будь-яких труднощів з експлуатацією або появі сторонніх шумів необхідно терміново звернутися до фахівців.

Продаж промислових підвісних брам входить до переліку послуг, що надає Майстер-М в Рівному. Плануєте замовити подібну конструкцію для свого виробничого об’єкта? Одразу зверніться до нашого консультаційного центру для узгодження усіх деталей. Ми маємо змогу сміливо гарантувати досягнення найкращого результату, оскільки завжди враховуємо індивідуальні особливості об’єктів та побажання замовників.

Оформити виготовлення підвісних брам на замовлення можна декількома способами:

 • За телефонами. Подзвоніть на номери (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25 та (067) 362-44-63, озвучте свої побажання. Менеджер запропонує ліпші методи вирішення поставленого завдання.
 • Онлайн. Залиште запит на нашому сайті у формі зворотного зв’язку. Не забутьте вказати контактний телефон. Оператор передзвонить для узгодження всіх деталей найближчим часом.
 • Поштою. Напишіть лист на office@master-m.com.ua.
 • Особисто. Навідайтесь до головного офісу Майстер-М у Рівному на вул. Корольова 23А. Консультанти підготуються до зустрічі ще краще, якщо ви заздалегідь зателефонуєте.

Справність та довговічність брам обумовлена тим, що вони поставляються безпосередньо від виробника. Ryterna – лідер у сегменті захисних конструкцій для гаражів та промислових об’єктів з бездоганною репутацією.

Бракує рішучості замовити конструкцію? Розвійте усі сумніви – подивіться на готові роботи Майстер-М. Наші проекти представлені в Рівному та в інших містах України. Доставлення здійснюється по всій країні.

Замовлення виконуються у стислі терміни. Вартість підвісних брам оголошується відразу та не підлягає змінам у процесі співпраці.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.