fbpx
Заказать
расчет конструкции

Чи є щось спільне між живим організмом та брамами? Здається, що нема. Проте і той, і другий не можуть ефективно працювати без якісного мотора. У першому випадку – це серце, у наступному – автоматика управління брамами. Невеличкий розумний пристрій виконує усю фізичну роботу замість користувача, самостійно відкриває/зачиняє стулки.

Купити автоматику для брам у Рівному пропонує Майстер-М. У наявності оригінальні рішення для розпашних (орних), відкотних, секційних та промислових конструкцій від Nice, Came і Faac. Продукція є на складах, що розташовані по всій Україні. Сьогодні замовити системи автоматичних брам «під ключ» стало ще легше – достатньо зв’язатися з представником Майстер-М.

Чи мають пропоновані приводи сильні сторони? Безсумнівно, так:

 • Легкий монтаж. Спеціаліст з належним досвідом впорається з автоматизацією за лічені хвилини.
 • Величезний функціонал. Автоматика приводу брам може мати декілька підтримуваних технологій залежно від обраної моделі. Наприклад, опція пошуку перешкод, режим ручного розблокування, підзарядку від сонячної енергії тощо.
 • Стильний зовнішній вигляд. Привід автоматичних брам здатний гармонійно вписатися в архітектурний ансамбль, який вже існує, завдяки своєму мінімалистичному та стриманому вигляду.

Вважаєте, що автоматичне відкриття брам – функція, без якої не обійтися? Звертайтеся до Майстер-М! У нас завжди в наявності різноманітні моделі електроприводів для конструкцій будь-яких типів.

Механізм для автоматичних брам повинен на 100% відповідати особливостям конструкції, на яку монтується. Це пов’язано з можливим розходженням у функціоналі, сфері застосування та інтенсивності експлуатації. Майстер-М пропонує приводи для усіх типів брам, що випускаються, а саме:

 • Гаражні (побутові) моделі. Переважно зустрічаються у приватних будинках, котеджах, дачах та садибах. Мають потужний функціонал, значний експлуатаційний ресурс та порівняно невелику вартість. Така автоматика брам ціна купити можна недорого, особливо якщо здійснити замовлення ще на етапі виготовлення захисної конструкції.
 • Відкотна автоматика. Потрібна при модернізації зсувних систем різного типу. Автоматичне відкривання брам відкотного виду здійснюється складніше з інженерної точки зору, тому окрім основного приводу необхідно обрати додаткові комплектуючі та фурнітуру. При цьому варто врахувати вагу і розмір стулки.
 • Розпашні (орні) моделі. Способів відкрити стулки декілька: лінійний, важельний, підземний. Автоматика брами назовні підбирається після оцінки розмірів та форми просвіту.
 • Промислова автоматика. Характеризується підвищеною міцністю, стійкістю до великих навантажень та негативних впливів навколишнього середовища. На промисловий привід автоматичні брами ціна трохи вища, ніж на інші рішення. Проте це пояснюється його відмінними експлуатаційними рисами та покращеною зносостійкістю.

Автоматичне відкривання брам – опція, яка варта своїх коштів. З нею звичне використання конструкцій виходить на новий рівень комфорту, забезпечуючи при цьому максимальний контроль над ситуацією.

Жоден сучасний гараж не обходиться без якісних брам, що здатні належно захистити автомобіль та інше майно. Особливий попит мають автоматизовані моделі, оскільки дозволяють управляти стулками на віддаленні. Це дуже зручно, особливо коли за вікном негода або зайняті руки.

Автоматичне відкриття гаражних брам здійснюється через натискання кнопки на дистанційному пульті. Конструкція також може працювати у комплексі зі спеціальними засобами контролю доступу.

Види автоматики для побутових моделей:

 • секційна;
 • розпашна (орна);
 • відкотна.

При підборі приводів обов’язково треба врахувати вагу та розмір брам. Проте незалежно від конфігурації системи на складі Майстер-М знайдеться надійне та якісне рішення від Faac, Nice або Came.

Електроприводи для зсувних конструкцій бувають різної потужності у залежності від їх призначення, ваги та розміру стулок, частоти застосування. Автоматика для брам відкотного типу від Майстер-М має наступні характерні риси:

 • можливість штовхати стулку вагою від 400 до 3 500 кг;
 • потужність у діапазоні 240-850 Вт;
 • варіативність робочих температур від -40 до + 55°С;
 • рівень захисту ІР44-55.

Параметри залежать від моделі пристрою.

Для оснащення зсувних конструкцій підходить автоматика для брам Came, Nice і Faac. В асортименті надійні рішення, які готові для побутового, промислового або колективного застосування.

Серед переваг відкотних приводів варто зазначити зміцнені механічні частини для високих навантажень, часткове розорювання для пішоходів, систему захисту при появі перешкод та абсолютний контроль інерції.

Механізм для автоматичних розпашних брам – своєрідний показник статусу власників. Встановлення електроприводів свідчить, що мешканці особливо дбають про свій комфорт, прагнуть підвищити користь від звичних об’єктів.

Автоматична система розпашних брам може бути реалізована наступними варіантами:

 • лінійним – найпростіший, дуже надійний та недорогий;
 • важільним – практичне рішення для конструкцій завширшки не більше 3,5 м за невеликою вартістю;
 • підземним – розташовується під землею, відрізняється найбільшою довговічністю та надійністю.

Автоматичні приводи для розпашних брам поставляються комплектом. До нього входять пристрій, плата управління, пульт та інші засоби для контролю доступу.

Майстер-М має змогу організувати автоматичне відкриття розпашних брам із шириною стулки 1,6-8 м. Перш ніж оформляти замовлення на придбання пристрою, проконсультуйтеся з нашим фахівцем для правильної оцінки ситуації та підбору належної моделі.

Від гаражних (побутових) моделей промислові брами насамперед відрізняються за показниками ваги та розміру. Вони набагато більші і важчі. Тому для їх автоматизації не підходять звичайні електроприводи. Щоб піднімати/розорювати/штовхати громіздкі конструкції потрібні спеціальні пристрої, що мають поліпшені експлуатаційні характеристики.

Габарити, передбачуване навантаження, маса та конструктив залежать від призначення брам. Майстер-М пропонує якісні рішення для:

 • рулонних;
 • шторних;
 • розпашних;
 • секційних;
 • відкотних;
 • ангарних брам.

Встановлення електроприводу – правильний вибір, який дозволить збільшити функціональність, а також серйозно оптимізувати бізнес-процеси. Практика показує, що у більшості випадків автоматизація – єдиний спосіб нормально користуватися такими громіздкими брамами. Тому резонно не відкладати ідею на потім. Більш того, наша автоматика для брам ціна якої піднімна, гарантовано прослужить не одне десятиліття.

Як і будь-який інший допоміжний пристрій, електропривод не зможе виконувати усі свої функції без додаткових пристосувань. Так, автоматика автоматичні брами є відокремленим об’єктом, здатним серйозно підвищити комфорт користування. Але на максимальний результат варто розраховувати лише за умови її комплектації додатковими аксесуарами.

В асортименті Майстер-М:

 • Пульти керування. Здійснювати відкриття/зачинення брам на віддаленні дозволяють спеціальні брелки. Вони можуть виконуватися у вигляді мобільних пультів або являти собою стаціонарні кнопки. Кожен пристрій програмується на виконання вагомого переліку команд.
 • Лампи. Для оповіщення того, що брами приводяться до руху, потрібні сигнальні освітлювальні прилади. Ми пропонуємо лампи, які кріпляться у горизонтальній або вертикальній площині. Варіанти освітлення – бурштиновий або синій.
 • Антени. Застосовуються для посилення сигналу, який надходить від пульта управління до приймача блоку, що виконує контрольні функції. Рекомендується встановлювати у всіх випадках, коли радіоуправління здійснюється на частоті 433 МГц. За допомогою антени вдається приймати сигнали з великих відстаней, а також позбутися від різноманітних електромагнітних завад.
 • Фотоелементи. Використовуються для підвищення безпеки у просвіті у режимі реального часу для виключення помилкових включень та захисту пішоходів/транспортних засобів від спонтанних рухів стулки. Фотоелементи мають універсальну конструкцію, тому можуть фіксуватися на усіх поверхнях.

Ми надаємо тільки оригінальні аксесуари до електроприводів. Переконайтеся у цьому особисто – перевірте інформацію за запитом «автоматика брам офіційний сайт» із зазначенням виробника. Нагадуємо, уся продукція є у наявності на складах по Україні. Співпраця ведеться лише з провідними постачальниками в особі Nice, Came і Faac.

Для замовлення автоматики у Рівному та по Україні зателефонуйте до офісу Майстер-М за номерами (0362) 43-11-25, (0362) 43-05-25, (067) 362-44-63. Менеджер уважно вислухає ваші побажання, надасть консультацію та допоможе з підбором приводу та аксесуарів до нього. Також скористатися професійним підходом наших фахівців можна онлайн через форму зворотного зв’язку на сайті або листом на електронну пошту office@master-m.com.ua.

Живете або гостюєте у Рівному? Відвідайте офіс Майстер-М на вул. Корольова 23А. На місці буде легше зорієнтуватися в асортименті. Зателефонуйте до офісу компанії перед візитом.

Search

ПРО НАС

З 2003 року виготовляємо якісні ворота, ролети, алюмінієві системи, маркізи і вікна. Відповідальність, надійність і кращі ціни в Рівне

 

ОСТАННІ СТАТТІ

НАШІ КОНТАКТИ

Адрес: 33000, м. Рівне,
вул. Корольова, 23а(ТЦ "Скеля", 2 поверх)

Телефон: (067) 602-70-02
(050) 082-70-02

Email: office@master-m.com.ua

Вызов замерщика по Ровно БЕСПЛАТНО!
Запишитесь на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Заказать звонок по Ровно БЕСПЛАТНО!
Заказать звонок на замер и гарантированно получите 30% скидку, а также профессиональную консультацию по подбору оптимальной профильной системы и стеклопакета для вашего жилища.
Виклик замірника по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Запишіться на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.
Замовити дзвінок по Рівне БЕЗКОШТОВНО!
Замовити дзвінок на завмер і гарантовано отримаєте 30% знижку, а також професійну консультацію по підбору оптимальної профільної системи і склопакета для вашого житла.